[Podcast] Agency Runners: Suzanne Joosten over SEM Social

Agency Runners is een podcast van Studiodock waarin Sergo Kraljev en Quincy Zeelenberg in gesprek gaan met agency eigenaren in het digitale landschap. Hoe runnen zij een agency, welke valkuilen zijn ze tegengekomen en hoe hebben ze deze overwonnen. Kortom, echte verhalen van ondernemers die het digitale landschap in beweging brengen.

Vandaag spreken we Suzanne Joosten. Met SEM social maken zij bedrijven online zichtbaar. Van online-marketingstrategie tot aan contentcreatie, advertising en socialmediamanagement. Vanuit hun kantoor in Amsterdam helpen zij verschillende typen bedrijven en ondernemers. We spraken Suzanne over het belang van een goed team, de groei die zij tijdens corona doormaakte en haar toekomstplannen.

www.agencyrunners.nl

Lees ook:

[Podcast] Agency Runners: Rian Verhagen over Superhero Cheesecake

[Podcast] Agency Runners: Mattias Warcup en Bas Dumoulin over Studio MINSK


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.

Bakers & Bananas kiest Buutvrij als creatieve partner

30-03-2026 | 15:20:00
De samenwerking start met de introductie van Bananenbar Bread, een bananenbrood gemaakt van overgebleven bananen uit de Bananenbar in Amsterdam.

NOISE introduceert Bhave Social voor gedragsstrategie

30-03-2026 | 14:09:00
NOISE introduceert Bhave Social, een aanpak waarin gedragsstrategie wordt toegepast op social content. De propositie richt zich op het realiseren van gedragsverandering via social media.

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Graphic Designer

30-03-2026 | 11:28:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Graphic Designer  - 24 - 32 uur 

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Director

30-03-2026 | 10:17:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Director - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.