Omnicom Media Group Nederland start HuMe Academy

De HuMe Academy, waar HuMe staat voor Human Media, is een opleidingsprogramma van een jaar. Het is een opleiding die als doel heeft de volgende generatie mediaprofessionals te vormen.

Het programma bestaat uenzerzijds uit vakinhoudelijke domeinen als strategie, e-commerce, account, project, programmatic, data, search, AI en social media, en anderzijds uit zaken als  slaap, (mentale) gezondheid, leiderschap, duurzaamheid, voeding en inclusie.

Door de integratie van psychologie, ethiek en innovatie in het curriculum streeft HuMe ernaar professionals op te leiden die niet alleen bedreven zijn en verschil maken in hun vak maar ook zichzelf en de menselijke impact van het media en marketing vak meer te zien, omarmen en tot uitdrukking brengen in hun klant oplossingen.

Op 1 maart start de pilot met een groep van 10 studenten die na een assessment en intake proces zijn geselecteerd. Een groep die bestaat uit diverse denkers en doeners.

Voorsprong

Arno Peperkoorn, Chief Talent Officer: “HuMe gaat deuren open voor de volgende generatie talent. Daar we echt oog hebben voor mensen, hun krachten en inzichten denken we niet alleen hen maar ook onszelf en onze klanten een voorsprong te gaan geven in de toekomst. Het is ontzettend mooi en spannend dit te gaan doen uiteindelijk begint alles met mensen en daar gaan wij verschil maken”.

Patrick Molleman, CEO Ommicom Group Nederland: “We zijn met het team al een jaar achter de schermen aan het bouwen aan een indrukwekkende set aan curricula binnen een hoogwaardig opleidingsprogramma, supergaaf dat we straks echt up and running zijn en met de eerste lichting aan de slag kunnen. Ik ben ervan overtuigd dat we hiermee het verschil gaan maken, voor onze merken en mensen, maar ook voor onze klanten en businesspartners.”

www.hume-academy.com

www.omnicommediagroup.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.

Omnicom Media Nederland: wijzigingen op komst

17-12-2025 | 11:01:00
Omnicom Media Nederland zal de komende tijd nog een aantal wijzigingen aankondigen op het vlak van onder meer de organisatie en huisvesting. Ondertussen heeft Onno Seelen (Chief Commercial Officer van het voormalige Omnicom Media Group NL) het bedrijf verlaten

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Hebben we nog een mening nodig over de overname van IPG door Omnicom?

01-12-2025 | 21:58:00
Dat de overname historisch is, staat buiten kijf. Maar voor mij bewijst het vooral iets anders: Het oude agency-model werkt niet meer

Overname Interpublic Group door Omnicom feit

01-12-2025 | 19:43:00
De overname van Interpublic Group (IPG) door Omnicom is op 26 november 2025 geëffectueerd. Een reorganisatie is wereldwijd aangekondigd die 4.000 werkplekken zal kosten. De labels DDB, Mullenlowe en FCB worden geschrapt


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.