NIBC Bank hoofdsponsor van terugkerende Tour of Holland

NIBC Bank verbindt zich als hoofdsponsor aan de Tour of Holland. De zesdaagse wielerkoers keert na 21 jaar terug op de Nederlandse sportkalender en vindt plaats van 14 tot en met 19 oktober 2025. De proloog start in Den Haag, de stad waar NIBC Bank al ruim tachtig jaar is gevestigd.

Het partnerschap sluit aan bij de ambities van de bank.

Nick Jue, CEO van NIBC Bank: "Wij geloven in mensen en initiatieven die vooruit willen. Of het nu gaat om het financieren van een woning, het opbouwen van spaargeld of het ondersteunen van ondernemerschap – wij helpen ambities realiseren. De terugkeer van de Tour of Holland is een initiatief met visie en lef. Daar voelen wij ons als bank mee verbonden. Net als in de wielersport draait het bij NIBC Bank om snelheid, samenwerking en expertise. Bovendien is fietsen diep verankerd in de Nederlandse cultuur - en daarmee ook in die van ons, als van oudsher Nederlandse bank. De samenwerking past perfect bij ons DNA."

Proloog in Den Haag

De Tour of Holland doet tijdens de koers meerdere regio’s aan. Met Den Haag als startlocatie is de verbinding tussen koers en sponsor ook geografisch zichtbaar.

Koersdirecteur Roxane Knetemann ziet in NIBC Bank een passende partner: "De NIBC Tour of Holland staat voor meer dan alleen wielrennen. De koers draait om vertrouwen, vernieuwing en groei. Met NIBC Bank als hoofdsponsor hebben we een partner die deze waarden omarmt. Wij noemen dit 'The Dutch Way' en kijken vol enthousiasme uit naar oktober."

Fotograaf: Cor Vos ©

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Joy Beune wint zilver als Team TCL-ambassadeur

18-02-2026 | 11:55:45
Joy Beune heeft zilver veroverd op de ploegenachtervolging tijdens de Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026.

EK Living en Auping lanceren Topdream

16-02-2026 | 16:07:01
De circulaire matraslijn is exclusief ontwikkeld voor de aangesloten leden van EK Living en ligt vanaf half maart bij een select aantal winkels.

Polestar wordt mobiliteitspartner van TEFAF

16-02-2026 | 11:35:15
Met het partnership verbinden het elektrische-automerk en de internationale kunstbeurs hun ambities op het gebied van design, kunst en duurzaamheid.

Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026

30-01-2026 | 15:13:00
Tijdens de Opening Night op 29 januari en gedurende het festival tot en met 8 februari verzorgt het automerk het vervoer van genodigden en talent in Rotterdam.

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter van Leeuwen: Een pitch is geen beauty contest, maar de investering in een succesvolle relatie

27-02-2026 | 18:38:00
In een serie interviews over pitches spreken we met een aantal specialisten die adverteerders begeleiden bij pitches. Peter van Leeuwen is oprichter van Leone, dat onder meer gespecialiseerd is in pitchbegeleiding

Andy Mosmans van VENGEAN over vorm en strategie

27-02-2026 | 14:09:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Zeeman zet echte klanten centraal in campagne

27-02-2026 | 13:08:00
De campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant

27-02-2026 | 09:21:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant - Full-time/Part-time

Bob Koigi: Mediaverschuiving: Warner Bros. Discovery naar Paramount Skydance

27-02-2026 | 08:30:00
In een scherpe escalatie van de strijd om Warner Bros. Discovery (WBD) heeft Paramount Skydance een herzien overnamevoorstel ingediend waarmee het de overname kan realiseren, aangezien Netflix zich terugtrok
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.