N=5 ontwikkelt bewustwordingscampagne ABN AMRO
Het betaallandschap is de afgelopen jaren sterk veranderd. Fysiek geld speelt voor jongeren bijna geen rol meer, geld is een getal, niet een munt of briefje. Uit onderzoek van Nibud blijkt dat in de afgelopen vijf jaar het aantal jongeren (onder de 24 jaar) met schulden met 70 procent is gestegen. N=5 ontwikkelde een campagne voor ABN AMRO om aandacht te vragen voor dit onderwerp en ouders een helpende hand te bieden.
Jongeren en geld
Bastiaan Weers, Managing Strategy Director bij N=5: "Onderwerpen die de opvoeding raken zijn altijd precair om campagne op te voeren. Ouders houden er over het algemeen niet van als merken een stellige mening hebben over de manier van opvoeden. Daarvoor is opvoeden te persoonlijk. Dat maakt het spannend voor een bank als ABN AMRO om hierover te beginnen. Tegelijkertijd zagen we in onderzoek dat ouders zoeken naar handvatten om het gesprek over de waarde en omgang met geld met hun kinderen te beginnen. De fantasiewereld van kinderen bleek daarbij de juiste vorm om dit moeilijke onderwerp zowel acceptabel als bespreekbaar te maken."
Credits:
ABN AMRO: Martijn Bolderdijk, Simone van der Wal | Creatie: Alex Herwig, Nick Maas | CD: Thijs B. | Account: Karijn van den Bossche, Puck de Mol van Otterloo | Strategie: Bastiaan Weers | Productie: Kiek Beljaars | Regisseur: Rogier Smalhout | DOP: Zeeger Verschuren | Productiemaatschappij: HALAL | Media: EssenceMediacom & Accenture Song
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Stedin zet energietransitie centraal in employer branding
N=5 wint ZILVER bij Influencer & Content Marketing Awards 2025
Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars
KVK en N=5 geven twijfels ondernemers hoofdrol
Anne Stokvis en Thijs Bontje over creativiteit als product en meetbaar effect
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur
Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag
Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!
[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen
Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen