Megawatt zet zichzelf neer als 360º activatiebureau
Megawatt Group presenteert een strategische herpositionering en profileert zich voortaan als een 360º activatiebureau. Onder leiding van CEO Stephan Kwast richt het bureau zich op groei en internationale expansie.
Megawatt biedt een combinatie van services in de Benelux, waardoor het bureau zich onderscheidt als creatief powerhouse voor impactvolle campagnes.
Het bureau lanceerde eind vorig jaar een scale-up programma om de groei te versnellen. Stephan Kwast: "We stonden voor de keuze om door te gaan met afzonderlijke specialistische bureaus of om de krachten te bundelen. We kozen voor het laatste en hebben stap voor stap één ijzersterk Megawatt neergezet "
Charley Peereboom, Managing Director: “Megawatt onderscheidt zich in de markt door een unieke combinatie van services, ontstaan uit de vier verschillende bureaus: brand, creative, social, content, experience, en media.”
Met een team van 65 specialisten levert Megawatt energieke 360º activatiecampagnes voor merken als Coca-Cola, Samsung, Netflix en Grolsch.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne
[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer
[Vacatures] Megawatt zoekt een Technisch Producent Brand Activations
Megawatt: 2025 was beste jaar ooit
[Vacatures] Megawatt zoekt een Experience Manager
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op
BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager
Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media
Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert