Maurice Ridder aan de slag bij Basic-Fit als hoofd van retailmedia

Maurice Ridder is aangesteld als hoofd van retailmedia bij Basic-Fit. Hij wordt verantwoordelijk voor de verdere uitrol van retailmedia en het aansturen van het bijhorende team. De afgelopen achttien jaar werkte hij bij SBS/ Talpa Media Solutions als Director Business Development. Hij heeft daar diverse leidinggevende functies bekleed voor onder andere de afdelingen special advertising en branded content. 

Maurice Ridder:  “Ik kijk met veel plezier terug op mijn tijd bij Talpa. Tv en radio zijn en blijven mooie mediakanalen, maar er is meer fragmentatie in het medialandschap. Binnen Basic-Fit retailmedia zie ik kansen. Ik ben aangenaam verrast door de schaal van het aantal clubs en de mogelijkheden die Basic-Fit Retail Media op nationaal en internationaal niveau biedt. Het doel is om met mijn ervaring en achtergrond retailmedia naar de volgende (internationale) fase te brengen. Als onderdeel van onze strategie zullen we ook kijken naar nieuwe touchpoints om ons aanbod voor adverteerders te blijven uitbreiden.”  

Erica Van Vonderen-Hahn: "We zijn blij om Maurice aan boord te verwelkomen. Zijn ervaring in de mediasector is een aanwinst als het gaat om het verder versterken van ons aanbod. We zijn ervan overtuigd dat we de beste propositie in de markt presenteren en samen met Maurice zullen we onze groeiambities op een standvastige en pragmatische manier blijven nastreven." 

www.basic-fit.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY

17-03-2026 | 10:03:00
Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor de verdere groei van het Amsterdamse kantoor.

Eric Kip CEO House of Tickets

16-03-2026 | 14:31:00
Als CEO wordt Eric Kip verantwoordelijk voor de strategische ontwikkeling van het platform, het uitbreiden van het partnernetwerk en het versterken van de marktpositie.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.

House of Communication versterkt cultuur en client leadership

12-03-2026 | 15:51:00
House of Communication Amsterdam versterkt zijn organisatie met twee strategische aanstellingen

Mobiele productiviteit verhogen met de Samsung Galaxy S26

12-03-2026 | 13:51:23
In een moderne arbeidsmarkt waar flexibiliteit essentieel is, dient de smartphone als primair werkinstrument.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jumbo ruilt Frank Lammers is voor Rob Kemps

17-03-2026 | 16:22:00
Met de pay-off De JA van Jumbo legt de supermarktketen meer nadruk op prijs, assortiment en service

The USP Agency maakt campagne Eye Wish rond ametropie

17-03-2026 | 15:07:00
De campagne bouwt voort op de eerdere campagne rond presbyopie en benadrukt opnieuw het vakmanschap van de opticien.

Youri Pols: Worden wij als bron gezien door AI?

17-03-2026 | 14:25:57
We spreken met Youri Pols van LiNC (digital-marketinglabel van Creative Family) over het implementeren van GEO (Generative Engine Optimization).

Candid lanceert AI-platform: Live Marketing

17-03-2026 | 12:00:00
Candid introduceert Live Marketing, een AI-omgeving die volledig is ingericht op marketingprocessen.

Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY

17-03-2026 | 10:03:00
Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor de verdere groei van het Amsterdamse kantoor.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.