Maud Burgers manager externe communicatie Albert Heijn
Maud Burgers is aangesteld als manager externe communicatie en woordvoerder van Albert Heijn. Hiervoor was zij Senior Corporate Communications & Corporate Affairs Manager bij Prinses Máxima Centrum voor Kinderoncologie.
Maud Burgers begon haar carrière in 2000 als Communicatie Adviseur bij de
Met veel passie heb ik meegebouwd aan de bekendheid van het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie en alles gegeven om de externe communicatie goed vorm te geven. De corporate communicatie strategie, diverse documentaires en tv-programma’s zoals Niet Klein te Krijgen en Op1 en onlangs zelfs filmopnames voor een nieuwe Nederlandse jeugdfilm. Ik heb mijzelf kunnen ontwikkelen als Corporate Affairs professional. De trip naar Polen, waar we kinderen met kanker uit Oekraïne hebben opgehaald, zodat ze hun behandeling in Nederland konden voortzetten. En bijzondere acties zoals die van de Sponsorloper en Missie 538 zullen me altijd bijblijven.
Het was dan ook geen gemakkelijk besluit om een nieuw avontuur aan te gaan en het Máxima te verlaten. De verhalen van collega’s, kinderen en ouders die ik heb ontmoet, neem ik met me mee. Veel dank voor de onvergetelijke tijd.
Nu op naar Zaandam, voor een geweldige nieuwe uitdaging bij Ahold Delhaize - Albert Heijn, Etos en Gall & Gall, als manager externe communicatie en woordvoerder. Ik kijk er enorm naar uit om mijn ervaring in te zetten binnen zo'n dynamische organisatie en samen met mijn nieuwe collega's het verhaal van deze mooie merken verder te vertellen."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Lokaal verhaal vergroot merkvoorkeur PLUS
Marius Demary: Data bepalen of loyaliteit vandaag echt werkt
Van data naar actie: 5 last-minute tips voor de feestdagen
INDIE scherpt merkpositie PLUS aan met pay-off
Zuiver Group ontwikkelt mediastrategie voor DA
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Brand Manager
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Senior Creator Manager bij SPIL NEWS
KVK en N=5 geven twijfels ondernemers hoofdrol
[Vacatures] Ever Ready zoekt een Community Marketeer
DEPT ontwikkelt strategie achter cashloze Wero Thrift Club
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt