[MarketingReport Radio] Celvin de Bie: Intertoys wil iedereen aan het spelen krijgen

Celvin de Bie is Head of Marketing bij Intertoys. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over Intertoys als specialist op het gebied van kinderspeelgoed en de kampioenscampagne met LEGO.

Celvin de Bie: "Waar we ons in de markt mee onderscheiden is dat we specialist zijn in het nieuwste, beste en mooiste speelgoed. Onze missie is om met Intertoys iedereen aan het spelen te krijgen. Het Nederlands kampioenschap LEGO bouwen doen we samen met LEGO. Iedereen heeft er ooit weleens mee gespeeld. We gingen kijken hoe we dit grootstedelijk kunnen krijgen. Het doel van LEGO en onze filosofie is om iedereen aan het spelen te krijgen. Kinderen tussen de 7 en 11 jaar krijgen de kans om kampioen te worden. Tijdens vijf kampioensdagen bouwen ze aan de hand van opdrachten en tijdens de finale gaat het om het kampioenschap." 

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 18 juli 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Maaike Aarts: Kia blijft investeren in kwaliteit en innovatie

21-07-2025 | 08:00:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over de groei en positionering van het automerk in Nederland. 

Frieda Ulsamer de Waard: Community bepaalt succes in gaming

18-07-2025 | 08:00:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over de kansen van gaming voor merken en de rol van community’s in gamecampagnes

Jort Wildschut: Seawater maakt duurzaam drinkwater uit de zee

18-07-2025 | 08:00:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over het doorbreken van het taboe op zeewater als drinkwater, innovatie in duurzame waterproductie en de internationale ambities van Seawater.

Michel van Velde: AI verandert alles voor merken bij Craftmore

17-07-2025 | 11:48:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de grote veranderingen in de bureauwereld en de impact van AI op merken

Anouk Sintniklaas & Stijn Bergmans over Follo

17-07-2025 | 11:42:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hen over de groeiende rol van AI Search

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.