[Marketing Report Radio] Jhelisa Panfred (HERC): De Belofte 2023

Jhelisa Panfred is Strategist bij HERC. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over het winnen van de titel De Belofte 2023 en haar drijfveren.

Jhelisa Panfred: "Ik ben 28 jaar en strateeg bij HERC. Daarnaast heb ik een podcast en zit ik in het bestuur van We are RA*W om jonge creatievelingen te helpen in de industrie en alles vanuit de missie om iedereen het gevoel te geven dat ze normaal zijn. Sinds het winnen van De Belofte krijg ik van allerlei kanten felicitaties, maar ook de vraag: wat nu. Ik heb  geen spannende plannen en wil gewoon blijven doen wat ik doe."  

"Mijn podcast heet LIFE chats met Ezri en Jhelisa, ik doe dat samen met mijn goede vriendin die ook sociaal psycholoog is. We merkten dat we vaak gesprekken hadden waarin we zoveel leerden van elkaar dat we besloten om het op te nemen. Al luistert er maar één persoon, dan kunnen we die meenemen in onze reis."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 november 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Mariëlle Krouwel: Merkvoorkeur wordt doorslaggevend

22-04-2026 | 15:54:00
Vanuit haar rol als CMO Brand Marketing werkt Mariëlle Krouwel aan de positionering van deze merken in een markt waarin vertrouwen en relevantie centraal staan.

Ate van der Meer: Bedrijven benutten AI nog onvoldoende

22-04-2026 | 15:39:00
Snakeware bestaat al meer dan dertig jaar en richt zich op het toegankelijk maken van data voor mens, machine en AI.

Niels Molenaar: Van Drukzo naar HelloPrint succes

22-04-2026 | 15:31:00
Head of E-commerce Performance & Brand Development Niels Molenaar vertelt over de impact van AI, de rebranding van Drukzo naar HelloPrint

Vera Kops: PR krijgt steeds vaker de lead bij merken

22-04-2026 | 14:51:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Tim van der Sijde: Van Samsung naar breder klantenveld

22-04-2026 | 14:39:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP bundelt branding- en designexpertise wereldwijd

08-05-2026 | 13:29:14
Onder leiding van Global CEO Jane Geraghty wil het concern de samenwerking tussen zijn branding-, design- en experiencebureaus versterken

Bob Koigi: De groeiende kloof in digitale advertenties

08-05-2026 | 12:58:44
Nu AI, automatisering en retail media de wereldwijde advertentiemarkt blijven veranderen, wordt het verschil tussen winnaars en achterblijvers groter.

Herwin van den Berg: Iedereen moet mee in AI

08-05-2026 | 10:21:00
Het gesprek gaat over de impact van AI op bureaus, de veranderende rol van creativiteit

Cees Faes: Cadbury snapt packaging beter dan marketeers

08-05-2026 | 10:01:00
Er zijn drie redenen waarom ik dit zo’n sterke campagne vind. De eerste is eigenlijk simpel: Cadbury gebruikt z’n verpakking als communicatiemiddel.

AWOL, met melk. en Uncle Bil Finalisten SAN New Kids

08-05-2026 | 08:00:00
Na presentaties van zes bureaus zijn de drie finalisten voor SAN New Kids on the Block 2025 vastgesteld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.