[Marketing Report Radio] Jhelisa Panfred (HERC): De Belofte 2023

Jhelisa Panfred is Strategist bij HERC. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over het winnen van de titel De Belofte 2023 en haar drijfveren.

Jhelisa Panfred: "Ik ben 28 jaar en strateeg bij HERC. Daarnaast heb ik een podcast en zit ik in het bestuur van We are RA*W om jonge creatievelingen te helpen in de industrie en alles vanuit de missie om iedereen het gevoel te geven dat ze normaal zijn. Sinds het winnen van De Belofte krijg ik van allerlei kanten felicitaties, maar ook de vraag: wat nu. Ik heb  geen spannende plannen en wil gewoon blijven doen wat ik doe."  

"Mijn podcast heet LIFE chats met Ezri en Jhelisa, ik doe dat samen met mijn goede vriendin die ook sociaal psycholoog is. We merkten dat we vaak gesprekken hadden waarin we zoveel leerden van elkaar dat we besloten om het op te nemen. Al luistert er maar één persoon, dan kunnen we die meenemen in onze reis."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 november 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Joske den Engelsen: Van rebel naar sterk fietsmerk

20-03-2026 | 12:07:00
Marketing Manager Joske den Engelsen vertelt over de herpositionering, de rol van campagnes en de ontwikkelingen in de fietsenbranche.

Max Eggink: Wij denken vanuit het platform, niet vanuit tv

20-03-2026 | 11:57:00
Business Director Max Eggink vertelt over de werkwijze van Truus, de kracht van platformdenken en de rol van AI in contentcreatie.

Bart Frencken: NHA groeit door merk en data te combineren

20-03-2026 | 11:51:00
Commercieel directeur Bart Frencken vertelt over de evolutie van het bedrijf, de impact van corona, de rol van campagnes en hoe AI het leren verandert.

Cees Dingler: Oom Agent maakt AI praktisch en lokaal

20-03-2026 | 11:37:28
Founder en creative director Cees Dingler vertelt over de evolutie van het bureau, de impact van AI en de kansen van agentic technologie.

Yolanda van Die: Human first is meer dan een slogan

20-03-2026 | 11:24:00
Ad interim CMO Yolanda van Die werkt aan de verdere ontwikkeling van het merk in een snel veranderende wereld, waarin vertrouwen en maatschappelijke relevantie centraal staan.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.