[Marketing Report Radio] Christiaan van Dijk over de vliegende start van threads

Christiaan van Dijk is Business Development Director bij ZIGT Mediabureau. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over de uitslag van de radioveiling en de vliegende start van threads.

Christaan van Dijk: "Twitter heeft bevestigd dat ze de helft van hun adverteerders zijn kwijtgeraakt. Ze draaien nog steeds rode cijfers. Door de onrust kunnen ze geen brand safety meer garanderen. Nu kwam meta met iets nieuws: threads. Is dat meteen een aanval op twitter? Ja. Is de slag al gewonnen? Nee. Nog lang niet. Er zijn nog een aantal dingen in ontwikkeling, maar ze hadden een vliegende start. De eerste dag hadden ze al 30 miljoen gebruikers. Na een week 100 miljoen gebruikers."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 18 juli 2023 terug:

www.zigt.nl

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sophie van der Schaft: Social, PR en influencermarketing in 2026

22-01-2026 | 17:08:00
New Business Radio zendt deze week live uit vanaf het Cannes Lions International Festival of Creativity. Iedere dag spreken Bas Vlugt en Peter Wybenga met toonaangevende professionals uit media en marketingcommunicatie.

EO en De Wolven lanceren campagne over verbondenheid

22-01-2026 | 16:49:00
In de campagne laat de EO zien waar zij als omroep voor staat: het verbinden van mensen via verhalen van geloof, hoop en liefde.

[Vacatures] Publicis Groupe Boomerang zoekt een Creative Director (Dutch)

22-01-2026 | 16:12:00
Publicis Groupe Boomerang is per direct op zoek naar Creative Director (Dutch)

[Vacatures] Scheepens zoekt een Online Marketeer

22-01-2026 | 15:47:00
Scheepens is per direct op zoek naar Online Marketeer 

KesselsKramer ontwikkelt merkcampagne voor Sweco

22-01-2026 | 15:02:00
Klimaat, energie en veiligheid vragen om structurele veranderingen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.