New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Yolanda van Die, CMO bij ING: "Ik ben hier als onderdeel van The Institute of Real Growth eerst twee dagen met ze op stap geweest, en heb daar ongelofelijk interessante caes en mooie verhalen gehoord. We zijn een community van CMO's, die zeggen: marketing heeft een rol te spelen in hoe we naar de toekomst op een meer humane manier marketing bedrijven. En dan krijg je heel veel andere inzichten; het gaat niet alleen om hardcore marketing maar ook over wie je bent als leider, waar je voor staat en hoe je omgaat met impact. Waar het om draait is dat je door de juiste stakeholders te bedienen, ook de juiste impact kunt maken. "

Luister het interview hier: 

 

Volg ons

inVolg Marketing Report op LinkedInVolg Marketing Report op InstagramfVolg Marketing Report op FacebookAbonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbriefRegistreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Uitgelicht