Luuk Ros aan de slag als teamlead content & community bij DDMA

DDMA, de branchevereniging voor data en marketing, heeft Luuk Ros aangesteld als teamlead content & community. Eerder werkte hij als manager Merk & Media bij NIMA en hoofdredacteur van Marketingfacts.

Vanaf 1 januari leidt Ros het team bij DDMA dat verantwoordelijk is voor events, onderzoek, educatie en content.

Met jarenlange ervaring in marketing versterkt Ros DDMA. Bij Marketingfacts was hij bijna zes jaar hoofdredacteur. Daarnaast was hij actief betrokken bij NIMA, de beroepsvereniging en het opleidingsinstituut voor marketeers.

Luuk Ros: “Bij DDMA draait alles om de ethische, innovatieve en impactvolle inzet van data, en dat sluit aan bij mijn fascinatie voor de wisselwerking tussen technologie, marketing en maatschappij. DDMA is de omgeving waarin strategische diepgang en maatschappelijke relevantie hand in hand gaan – een combinatie die me inspireert en motiveert.“

Judith Oude Sogtoen, directeur van DDMA: “Luuk is een bekende naam in onze sector. Als een echte thought leader. Wellicht een modewoord, maar absoluut passend in Luuks geval. Ik ben dan ook heel blij dat hij ons team komt versterken. Zijn visie en expertise gaan van onschatbare waarde zijn voor het kennisaanbod dat wij aan onze leden bieden.”

www.ddma.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Digital Inside start recruitment marketingbureau Talent Inside

09-01-2026 | 16:11:58
Digital Inside heeft Talent Inside gelanceerd, een gespecialiseerd recruitment marketingbureau voor organisaties met structurele wervingsuitdagingen

DEPT versterkt strategieteam met Vincent Johnson

07-01-2026 | 14:08:00
DEPT breidt het Strategie team uit met de aanstelling van Vincent Johnson als Director of Brand Strategy EMEA.

Li’ao Wang benoemd tot CEO van VMN Media

07-01-2026 | 12:29:56
VMN Media heeft Li’ao Wang benoemd tot CEO. Zij volgt Erik Hoekstra op en krijgt de opdracht het bedrijf verder te laten groeien

Maurice van Susante vertrekt bij AS Watson

07-01-2026 | 12:07:49
Na zes jaar verantwoordelijk te zijn geweest voor de social media-, influencer- en contentstrategie van Kruidvat en Trekpleister neemt Maurice van Susante afscheid van AS Watson.

Caroline Ammerlaan aan het roer bij Hearst Magazines Nederland

06-01-2026 | 14:37:00
Hearst Magazines Nederland heeft Caroline Ammerlaan benoemd tot Chief Executive Officer. Dat maakte het bedrijf bekend in New York

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Volkswagen laat ID. Polo zien door bijna niets te tonen

09-01-2026 | 16:06:00
Vijftig jaar na zijn debuut blijft de Polo een vaste waarde op de Nederlandse wegen. In 2026 breidt Volkswagen de Polo-familie uit met een volledig elektrische ID. Polo

INDIE-Amsterdam en DEGIRO spelen in op goede voornemens

09-01-2026 | 09:26:00
DEGIRO en INDIE-Amsterdam werken opnieuw samen aan een Europese campagne die inspeelt op de periode na kerst en de start van het jaar.

Spelfout op PSV-banner blijkt campagne van TBWA\NEBOKO

09-01-2026 | 08:31:00
Supporters zagen een banner waarop niet PSV, maar PVS werd genoemd. Wat leek op een vergissing, blijkt een actie van Centraal Beheer.

Uncle Bill en More Nutrition openen All You Can Cheat-restaurant

08-01-2026 | 13:47:00
De activatie markeerde de officiële introductie van More Nutrition op de Nederlandse markt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.