Lidl Belux kiest iO als digitale partner
Lidl Belux (België en Luxemburg) heeft na een korte en intensieve pitch iO verkozen als partner voor de digitale marketing en campaigning.
iO heeft als opdracht de digitale aanwezigheid van Lidl te versterken in België en Luxemburg.
Elke De Vuyst, Head of Marketing, Lidl België & Luxemburg: “Tijdens het pitchproces werd duidelijk dat iO een (h)echt team is van digital experts, met ieder hun eigen specifieke achtergrond en ervaring.
iO heeft doorheen het hele traject steeds aandachtig geluisterd naar ons en onze noden, gerichte vragen gesteld, en hun inzichten met ons gedeeld. Vanuit een verregaande expertise, maar vooral ook met veel goesting en ambitie om Lidl mee te helpen groeien.” -
Groei
Pieter Janssens, CEO van iO: "Lidl heeft – net als wij – de gezonde ambitie om te groeien via zijn digitale kanalen en zet zijn klanten daarbij centraal. Wij zijn alvast enthousiast over de samenwerking en kijken ernaar uit om de winkelketen als vaste partner op alle vlakken te ondersteunen.. Met onze digital-first visie, ons blended expert team en onze retailervaring zijn we klaar om de Lidl-klanten een steeds betere digitale ervaring aan te bieden. Ons credo is niet voor niets Experience is everything."
De pitch werd begeleid door PitchPoint.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
iO benoemt Vincent Thilmany tot marketingdirecteur België
Hogeschool Utrecht kiest iO als performance marketingpartner
Aart Lensink vertrekt bij iO en gaat zelfstandig verder
Patrick Severein: De 8 belangrijkste contentmarketingtrends voor 2026
[Vacatures] iO zoekt een Client Lead - Creatie
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Colorclub scherpt visie aan na 30 jaar events
Noise-campagne verschuift norm rond discriminatie in voetbal
Genomineerden Gouden Loeki goede doelen zijn bekend
ZEKUR kiest FCB Amsterdam na pitch
AS Watson kiest Somention voor community management
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong