.webp)
Jochem Bron stapt na 15 jaar over van Alfred naar Somention
Jochem Bron stapt na vijftien jaar over van Alfred naar Somention. Met ruim twintig jaar ervaring binnen de creatieve industrie, brengt de Client Service Director veel kennis en expertise mee. Hij wil de klantrelaties van Somention verder versterken en het bureau strategisch laten groeien.
Jochem Bron heeft in zijn loopbaan gewerkt bij diverse thematische en fullservice reclamebureaus, waaronder Grey, UbachsWisbrun/JWT en Alfred. Hij heeft zich bewezen in het begeleiden van succesvolle campagnes, met name in de retailsector. Zijn werk voor Jumbo Supermarkten werd meerdere malen bekroond met prijzen als de SAN Excellent, Gouden Effie, Esprix en Gouden Loeki.
Verder uitbreiden cliëntmanagement
Bij Somention zal hij zich richten op het verder uitbreiden van het cliëntmanagement, het optimaliseren van interne processen en het versterken van de samenwerking tussen account, strategie en creatie. Jochem Bron: “Mijn kracht ligt in het coachen van teams en het fungeren als sterke sparringpartner voor zowel collega’s als klanten. Somention is social frontrunner en ik kijk er enorm naar uit om mijn expertise met het team verder in te zetten.”
Managing Partner, Charlotte Koeleman, over de komst van Jochem: “Met zijn ervaring en strategische blik halen we een sterke leider in huis die perfect aansluit bij de ambities van Somention. We zijn ervan overtuigd dat hij onze klanten naar een nog hoger level kan brengen in de samenwerking."
Allianz Direct en Somention richten zich op GenZ met video’s
Agency at Night Rotterdam 2025!
Vivian Kowalski: We laten zien dat creativiteit niet stopt bij Amsterdam
[Vacatures] Somention zoekt een Community Manager
Somention-stagiaire scoort 1,2 miljoen views op TikTok
Gepubliceerd door: Laura Heerlien