HIBOU breidt klantenbestand uit met TIAS, Normec, iwell en SVn
Het Amsterdamse PR-bureau HIBOU heeft vier klanten aan haar portfolio toegevoegd: TIAS, Normec, iwell en SVn. Het betekent dat de groei van HIBOU doorzet, nadat het eerder dit jaar onder andere communicatiebureau Contenture overnam.
Voor TIAS School for Business and Society, start HIBOU met onderzoek en het opzetten van een datagedreven PR-strategie. Normec, een Nederlands bedrijf dat actief is in testen, inspecteren, certificeren en compliance en kortgeleden werd gewaardeerd op ruim twee miljard euro, gaat met hulp van HIBOU werken aan het vergroten van hun naamsbekendheid. Voor iwell, dat actief is in de energiesector, en Stimuleringsfonds Volkshuisvesting (SVn) zal HIBOU in eerste instantie PR-werkzaamheden verrichten.
Sandra Hofstede, managing director van HIBOU: “Dat deze organisaties hun vertrouwen uitspreken in onze datagedreven manier van werken is mooi en voor ons een bewijs dat onze visie aanslaat. Voor alle vier organisaties hebben we al mooie successen gerealiseerd. Wat daarbij helpt is dat ze allemaal een onderscheidende visie en lef hebben, wat hen in hun sector laat uitspringen.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
UPR Benelux breidt samenwerking met L’Oréal uit
Kim Klaver: Beeldmateriaal bij een persbericht is strategisch cruciaal
Google bekroont winnaar AI-kunstcompetitie
Troostwijk Auctions kiest TEAM LEWIS voor PR
Denis Dalmans: Benelux is één communicatiemarkt
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo
Fred Moolhuijsen: zorg als bureau voor positionering, propositie en bekendheid
MediaMixer neemt Studio Sonart over
Bob Koigi: Consumenten blijven een raadsel voor marketeers
[The List] met melk.a Fixed Fee Creative Party.
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert