HIBOU breidt klantenbestand uit met TIAS, Normec, iwell en SVn

Het Amsterdamse PR-bureau HIBOU heeft vier klanten aan haar portfolio toegevoegd: TIAS, Normec, iwell en SVn. Het betekent dat de groei van HIBOU doorzet, nadat het eerder dit jaar onder andere communicatiebureau Contenture overnam.

Voor TIAS School for Business and Society, start HIBOU met onderzoek en het opzetten van een datagedreven PR-strategie. Normec, een Nederlands bedrijf dat actief is in testen, inspecteren, certificeren en compliance en kortgeleden werd gewaardeerd op ruim twee miljard euro, gaat met hulp van HIBOU werken aan het vergroten van hun naamsbekendheid. Voor iwell, dat actief is in de energiesector, en Stimuleringsfonds Volkshuisvesting (SVn) zal HIBOU in eerste instantie PR-werkzaamheden verrichten.

Sandra Hofstede, managing director van HIBOU: “Dat deze organisaties hun vertrouwen uitspreken in onze datagedreven manier van werken is mooi en voor ons een bewijs dat onze visie aanslaat. Voor alle vier organisaties hebben we al mooie successen gerealiseerd. Wat daarbij helpt is dat ze allemaal een onderscheidende visie en lef hebben, wat hen in hun sector laat uitspringen.

www.hibou.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ALLSAFE Mini Opslag kiest Gazette als pr-partner

03-02-2026 | 11:27:00
ALLSAFE Mini Opslag heeft Gazette geselecteerd als pr-partner. Het opslagbedrijf wil met deze samenwerking zijn groeiambities ondersteunen

[Vacancy] Mediatic has a position for PR Consultant

22-01-2026 | 14:46:52
Mediatic is is directly lookinf for a PR Consultant (32-40 hours)

[Vacancy] Mediatic has a position for Medior Content Marketer

22-01-2026 | 14:40:00
Mediatic is is directly lookinf for Medior Content Marketer

Northwave kiest Zeekhoe Communicatie als pr-partner

19-01-2026 | 16:03:40
De samenwerking richt zich op het vergroten van de naamsbekendheid en het versterken van relaties met relevante media in Nederland.

Raymond Bresching: Samenwerking is de kern van PR

16-01-2026 | 09:41:00
Marketing Report strijkt neer in Zaandam, aan de westzijde van de stad, waar Bas Vlugt Raymond Bresching interviewt.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brandmerck en 4traffic bundelen krachten in online marketing

04-02-2026 | 15:00:00
Het doel is klanten consistenter en toekomstbestendiger te ondersteunen in hun groeiambities en de implementatie van AI in marketing te versnellen.

amsterdam&partners lanceert Uitpas-campagne voor cultuurbezoek

04-02-2026 | 12:20:00
De campagne is ontwikkeld in samenwerking met The Family en wordt uitgerold via een campagnevideo op social media en out-of-home-uitingen in de stad

TBWA\NEBOKO lanceert eerste campagne voor Landal

04-02-2026 | 10:00:00
Landal en TBWA\NEBOKO zijn een creatieve samenwerking gestart rond de ontwikkeling van het Landal-merk.

Publicis Groupe boekt sterke resultaten in 2025

04-02-2026 | 09:43:40
De reclame- en communicatiespecialist realiseerde 5,6 procent autonome groei en verbeterde zowel de marge als de kasstroom.

NOISE ontwikkelt campagne over zichtbaarheid mantelzorgers

04-02-2026 | 08:50:57
Met ZIEN dat zij er voor iemand ZIJN wil het bureau, samen met MantelzorgNL en andere partners, mantelzorg zichtbaar maken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.