
Het Vergeten Kind en Happy Horizon Non-profit: Nergens thuis
Voor het vijfde jaar op rij heeft Happy Horizon Non-profit de campagne voor de Week van Het Vergeten Kind ontwikkeld. Dit jaar richt de campagne zich op een schrijnend onderwerp: het voortdurend doorplaatsen van kinderen in jeugdzorg.
Uit onderzoek blijkt dat veel kinderen niet direct op de juiste plek terechtkomen. Na een uithuisplaatsing is zes keer doorplaatsen geen uitzondering.
Margot Ende-van den Broek, directeur van Het Vergeten Kind: “Kinderen verliezen hun sociale netwerk, raken achter met school en kampen met mentale problemen.”
De campagne benadrukt het gevoel van ontworteling en het gebrek aan een veilige basis voor kwetsbare kinderen. Tijdens de week roept Het Vergeten Kind op massaal het protest te steunen. Hierdoor komt er meer druk op beleidsmakers om het jeugdzorgsysteem fundamenteel te veranderen.
Naast het communicatieconcept ontwikkelde het bureau de doorvertaling naar verschillende middelen. Voor de executie van video en fotografie is samengewerkt met Trenchcoat Film en Victor Kruit. Daarnaast wordt de campagne ondersteund met verhalen van ervaringsdeskundigen, vastgelegd door Het Vergeten Kind zelf.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Happy Horizon kiest Ubbo Maagdenberg als topman
Happy Horizon kansrijk bij Digital Impact Awards
Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern
Happy Horizon ontwikkelt studiekeuzetool voor Rijn IJssel
Campagne Cent Pur Cent richt zich op huid(on)zekerheden
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Natwerk en AM ontwikkelen campagne rond leefomgevingen
Persuade ontwikkelt campagne voor betaalbare diamant Zeeman
Hart Voor De Zaak ontwikkelt campagne voor ZZUPER
VCCP ontwikkelt eerste VK-tv-campagne voor Primark
Dentsu Creative werkt voor Prinses Máxima Centrum
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers