Heineken Experience opent tentoonstelling Oracle Red Bull F1-auto van Max Verstappen

De Heineken Experience biedt het hele jaar door toegang tot een tentoonstelling waar Formule 1 fans de Oracle Redbull F1-racewagen kunnen bewonderen, die in 2018 werd gebruikt door drievoudig Formule 1 wereldkampioen Max Verstappen. Geïnteresseerden uit heel Nederland kunnen zich nu aanmelden voor kans op vrijkaarten om als een van de eersten de Oracle Red Bull F1-racewagen te bezichtigen. De wagen zal tien maanden lang te zien zijn.

De tentoonstelling maakt deel uit van de bredere samenwerking tussen Heineken, wereldwijd partner van de Formule 1, en drievoudig Formule 1 wereldkampioen Max Verstappen. Zo brengt de Oracle Red Bull Racing-coureur dit F1-seizoen, in zijn rol als wereldwijd Heineken 0.0 ambassadeur, verantwoord alcoholgebruik onder de aandacht en speelt hij de hoofdrol in de wereldwijde When You Drive, Never Drink-campagne van de brouwer. Hierin brengt Max Verstappen een boodschap over: De beste bestuurder is degene die niet drinkt - tenzij het een Heineken 0.0 is. Als onderdeel van deze campagne introduceerde Heineken deze zomer ook het initiatief Player 0.0: een nieuwe SIM-racecompetitie in samenwerking Max Verstappen, die zelf ook een SIM-racer is.

De Oracle Redbull F1-racewagen van Max Verstappen

Lieke Westendorp: "De Heineken Experience brengt mensen samen en creëert onvergetelijke momenten. In ons historische gebouw vertellen we niet alleen het verhaal van Heineken, maar brengen we dit verhaal óók tot leven. De samenwerking tussen Max Verstappen en Heineken is hiervan een belangrijk onderdeel en heeft vorig jaar talloze racefanaten en Formule 1 fans in Nederland geïnspireerd. Met deze tentoonstelling willen we de Formule 1 op een bijzondere manier tot leven brengen door fans van Max Verstappen en de Formule 1 de mogelijkheid te bieden de Oracle Redbull F1-racewagen - die ook wel bekendstaat als de perfectie op wielen - van dichtbij te aanschouwen. Het is een racewagen met een geschiedenis. De RB14 was in 2018 namelijk Oracle Red Bull's raceauto toen Daniel Ricciardo en Max Verstappen voor het team reden. Max won dat jaar de race in Oostenrijk, wat een iconisch moment was, net als zijn overwinningen in Mexico en Brazilië. Daniel won in China en Monaco met deze briljante auto. Deze tentoonstelling in de Heineken Experience is een unieke kans voor alle F1-fans om deze ongekend succesvolle auto van dichtbij te bekijken."

www.heinekenexperience.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Heineken en LePub spelen met AI-vriendschap

21-10-2025 | 11:46:00
De bierbrouwer zet het contrast neer tussen kunstmatige verbondenheid en het merkstandpunt dat échte vrienden ontstaan aan een échte bar met een echt bier.

Heineken zet rode ster op groene daken voor verbinding

30-09-2025 | 11:27:00
Daarmee wil Heineken het spanningsveld doorbreken waarin moderne steden wel zijn gebouwd voor verbinding

Alfred lanceert campagne Texels, voortbouwend op eilandmentaliteit

22-08-2025 | 01:17:00
Speciaalbiermerk Texels, onder andere bekend van het bierlabel Skuumkoppe, lanceert een campagne waarin de Texelse eilandmentaliteit centraal staat

Megawatt realiseert festivalcampagne voor Heineken

12-08-2025 | 09:19:05
De strategie van Megawatt richt zich op het herontdekken van de authentieke Nederlandse bierbeleving, geïnspireerd op het klassieke brouwerijcafé.

Els Dijkhuizen: Intuïtie en lef maken campagnes sterk

18-06-2025 | 11:07:00
Els Dijkhuizen is verantwoordelijk voor de wereldwijde communicatiestrategie van Heineken.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Onlyhumans laat Vlaanderen blauw kleuren voor Flitsmeister

27-10-2025 | 13:47:00
Om in Vlaanderen meer naamsbekendheid op te bouwen, werkt Flitsmeister samen met reclamebureau Onlyhumans.

DELA en Lucy lanceren campagne over vooruitdenken

27-10-2025 | 12:14:00
De campagne, ontwikkeld door bureau Lucy, draait om de boodschap Vooruitdenken, uit liefde voor hen die achterblijven.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Fotograaf

27-10-2025 | 08:15:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Fotograaf - Amsterdam

Bob Koigi: PR balanceert tussen AI en authenticiteit

24-10-2025 | 11:48:00
De pr-industrie bevindt zich op een kritiek punt en navigeert in een landschap waarin mediagedrag gefragmenteerd is

[Vacancy Kinesso has a position for Paid Social Associate Account Director - Nike

24-10-2025 | 09:26:00
Kinesso is directly looking for Paid Social Associate Account Director - Nike - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.