Hearst Netherlands wint zilveren MERCUR met Harper’s Bazaar

Op dinsdagavond 19 november 2024 vond in Theater Amsterdam de 25e uitreiking van de Mercurs plaats, de prijzen voor de Nederlandse magazine mediabranche. Hearst Netherlands won met Harper’s Bazaar de Zilveren Mercur in de categorie Magazine Mediamerk. Daarnaast waren er nominaties voor ELLE en Quote.

Harper’s Bazaar ontving de Zilveren Mercur voor haar prestaties in de categorie Magazine Mediamerk van het Jaar. Het merk is tien jaar actief in Nederland en heeft een multichannel strategie ontwikkeld, waarbij ook evenementen zoals de jaarlijkse Women of the Year Awards en de Harper’s Bazaar Business Club worden georganiseerd. In 2024 voegde het merk een Art & Interior Special toe, die werd gelanceerd tijdens de Milan Design Week en later opnieuw werd uitgebracht in verband met grote kunstbeurzen in Parijs. Daarnaast is er een digitaal platform met bijbehorende app, en opende Harper’s Bazaar een ruimte in Hotel de L’Europe in Amsterdam.

De jury over Harper’s Bazaar: "Harper’s Bazaar is het iconische merk dat vrouwen groot laat dromen en laat zien dat je daarmee in content, in zakelijke samenwerkingen, met creatieven, adverteerders én met een businessclub een geweldig en smaakvol verdienmodel creëert."

Miluska van ‘t Lam, hoofdredacteur Harper’s Bazaar: "Ik ben ontzettend trots op wat we met het team voor elkaar hebben gekregen afgelopen jaar. Deze prijs is de kroon op ons werk. Ik ben heel blij met de erkenning van de Mercurs. We gaan nu zeker niet achteroverleunen. Als vooruitstrevend mediamaker wil je blijven innoveren. Pionieren zit in ons DNA en de voortdurende honger naar ontwikkeling en impact maken, past ook helemaal bij Bazaar."

Naast Harper’s Bazaar was Hearst Netherlands dit jaar ook genomineerd voor het beste redactieteam van het jaar met ELLE onder leiding van hoofdredacteur Anke de Jong en voor BeLOFte van het jaar voor Quote-redacteur Lotte Verheul.

Fotocredits: Remy Sapuletej

www.harpersbazaar.com/nl

www.hearst.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Content Maker Quest

09-03-2026 | 10:11:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Content Maker Quest

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een AI Content Specialist

16-02-2026 | 09:59:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar AI Content Specialist

Partnerschap Hearst US en Mobian voor lokale Amerikaanse nieuwsmerken

06-02-2026 | 10:08:00
Het mediabedrijf wil de advertentievoorraad in de Verenigde Staten nauwkeuriger laten classificeren en waarderen.

Hearst Nederland werkt samen met Opt Out Advertising

28-01-2026 | 12:10:00
Hearst Nederland sluit Opt Out Advertising aan als AdTech-partner. De uitgever breidt daarmee haar online advertentiemogelijkheden uit

Caroline Ammerlaan aan het roer bij Hearst Magazines Nederland

06-01-2026 | 14:37:00
Hearst Magazines Nederland heeft Caroline Ammerlaan benoemd tot Chief Executive Officer. Dat maakte het bedrijf bekend in New York
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.