Hé wat leuk! Een bericht van... Helene van Santen

What a year! 2023 was op professioneel vlak een schitterend en vooral heel druk jaar, want als ik zo terugkijk op de beste foto’s kan ik bijna niet geloven dat mijn team en ik dit allemaal in één jaar hebben gedaan…

We gaven het weekblad een ‘retouch’, inclusief nieuw logo, gingen internationaal met een gasthoofdredacteurschap van het literaire duo Nicci French en vierden het 85-jarig jubileum van Margriet. Dat deden we met een groot feest waarop we ondermeer de winnaars van onze 60 boven 60-lijst bekend maakten (onder meer Hedy d’Ancona, Janny Van der Heijden, Karin Bloemen en Angela Maas). Voor het jubileum gaf ik interviews bij verschillende media, zoals Radio M in Utrecht. Ter ere van het jubileum kreeg ik zelf de grootste eer op aarde: ik werd ‘verduckt’ cq een personage in Donald Duck.

Nóg zo’n grote eer: Margriet werd uitgeroepen tot Cross Media Merk van het Jaar! Verder stond 2023 vooral in het teken van samenwerking. Van onze maandelijkse bijdrage bij Koffietijd (dat helaas dit jaar van de buis werd gehaald) tot het organiseren van het Verkiezingscafé met zusterbladen Libelle, Flair en Nouveau. En last but not least: dit jaar organiseerde Margriet dé Winterfair voor het eerst samen met Libelle; met bijna 72.000 bezoekers een groot succes. Voor de opening werden Hilmar Mulder en ik tevoorschijn getoverd door niemand minder dan Hans Klok, en ook dat was een bucketlistdingetje.

2024, ik kan niet wachten op wat je gaat brengen.

-

Helene van Santen is hoofdredacteur van Margriet. In de Tijdschriften50 2024 springt zij van 5 naar plaats 2.

www.margriet.nl

 

No alternative text description for this image

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Odido past Jutta-commercial binnen 24 uur aan

11-02-2026 | 10:11:00
Odido heeft minder dan 24 uur na de olympische gouden race van Jutta Leerdam een aangepaste versie van zijn lopende tv-commercial uitgezonden

Partnerschap Hearst US en Mobian voor lokale Amerikaanse nieuwsmerken

06-02-2026 | 10:08:00
Het mediabedrijf wil de advertentievoorraad in de Verenigde Staten nauwkeuriger laten classificeren en waarderen.

DPG Media Advertising introduceert Print Track binnen Certified

22-01-2026 | 15:18:00
Met deze track wil het bedrijf vakkennis over de strategische inzet van print borgen binnen mediabureaus.

Audax verkocht aan onbekend consortium Lector Capital

20-01-2026 | 21:47:32
Audax is verkocht aan een tot nog toe onbekend consortium met de naam Lector Capital. Het consortium is op 8 januari 2026 opgericht in Den Bosch

Talpa Topco Holding jaarcijfers 2024: hogere omzetten en positief resultaat

16-01-2026 | 13:29:00
Talpa Topco Holding, de holding waar Talpa Network (tv, radio en LINDA.) en productiemaatschappij Talpa Studios onder vallen, maakte in 2024 419,17 miljoen euro omzet en (1,6 procent meer dan in 2023) en behaalde daarbij een operationele winst van 23,9 miljoen euro (was 34,3 miljoen euro verlies in 2023).


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.