Greenwheels lanceert campagne: Gelukkig is dit mijn auto niet

Greenwheels trapt de campagne af met een boodschap: “Gelukkig is dit mijn auto niet”. De positioneringsstrategie is via een merkpositioneringstraject tot stand gekomen.Samen met Julian Stevense van Brandgurus heeft Greenwheels de positionering aangescherpt. ‘Het slimste alternatief’ is de merkstrategie achter het creatieve parapluconcept ‘Genieten van wat je niet hebt’. Dat concept is in samenwerking met Ceci n’est pas un bureau tot stand gekomen.

De 360-graden campagne is te zien via diverse kanalen. Digital Out of Home wordt ingezet op basis van lokale zichtbaarheid en tijdsfrequentie nabij de deelauto’s. Direct Mailings voor zichtbaarheid vanaf de deurmat aangevuld met zowel on- als offline zichtbaarheid via de kanalen van DPG Media in bijvoorbeeld landelijke mediatitels.

Allard Hansma, CMO van Greenwheels: “Gelukkig nooit dat gehannes met een parkeervergunning of die onverwacht veel te hoge rekening bij de garage. Met Greenwheels heb je al deze problemen niet. Het is een auto die voor je klaar staat wanneer je ‘m nodig hebt. Zo heb je wel de lusten en niet de lasten, dat is toch echt ‘Genieten van wat je niet hebt’?

Binnen de sector zien we dat steeds meer consumenten, maar ook bedrijven op zoek zijn naar een mobiliteitsoplossing die zowel gemak als een positieve bijdrage aan de leefbaarheid van de buurt levert. En dan zonder dat er op het gebied van vrijheid en autonomie ingeleverd wordt. Als hét autodeelmerk van Nederland spelen we in op die behoefte. Greenwheels biedt gebruikers naast zekerheid en gemak ook een hoop extra voordeel: zowel financieel als qua gemoedsrust.

Met behulp van deze verschillende mediakanalen maken we het bericht relevant voor de ontvangers binnen een straal van 150 meter vanaf de Greenwheels-auto’s. Zo krijg je de informatie alleen te zien krijgt als er een auto voor jou klaar staat om de hoek."

www.greenwheels.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

[Vacatures] Springbok zoekt een Junior Content Creator

20-06-2025 | 08:20:00
Springbok is per direct op zoek naar Junior Content Creator - Den Bosch

All Response Media verzorgt campagne Proefdiervrij

19-06-2025 | 15:13:54
Vanaf juli 2025 is All Response Media verantwoordelijk voor de landelijke media-inzet van de campagne Het Rad van Dierenleed van Proefdiervrij.

Fitzroy ontwikkelt campagne voor thuisfitnessmerk Dreaver

19-06-2025 | 11:22:22
Met een campagne waarin een vrouw op een loopband midden in haar woonkamer loopt, introduceert Dreaver zich aan het Nederlandse publiek.

UNLIKE ontwikkelt strategie voor Sociaal Werk werkt!

18-06-2025 | 16:30:00
De campagne Achter de sociaal werker geeft structureel zichtbaarheid aan het vak en zet de inzet van sociaal werkers centraal.

Kaliber en KLM lanceren Always Aim Higher als werkgeversmerk

18-06-2025 | 14:25:31
Met deze strategie richt de luchtvaartmaatschappij zich op nieuwsgierige professionals die vooruit willen en bijdragen aan de toekomst van de luchtvaart.
 

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.