Finally an Agency verstevigt directie met creatief en operationeel leiderschap

Jim Abbring benoemd Creative Lead, Teun Noordijk Account & Operations Director

Creatief bureau Finally an Agency stelt twee vertrouwde gezichten aan in nieuwe rollen. Jim Abbring groeit door naar Creative Lead en Teun Noordijk wordt Account & Operations Director.

Meer ruimte door meer structuur

De afgelopen jaren draaiden bij Finally an Agency om creatieve groei. Met werk voor onder andere Coca-Cola, ECOstyle en Identity Games en met een groeiend team, werd de lat steeds hoger gelegd. In augustus bestaat Finally an Agency 20 jaar. Daarmee rekent het bureau zich echt volwassen en daarbij hoort een volgende professionaliseringsslag.

Lisette Samplonius, Managing Director van Finally an Agency: “We zijn een onafhankelijk bureau en blijven dat ook. Dat geeft ons de vrijheid om te werken met liefde voor het vak - dus niet vanuit externe belangen. Maar om echt te bouwen, om het beste bureau van Nederland te worden, moet het fundament kloppen. Daar zorgen onder anderen Jim en Teun voor.”

Creatieve koersvaarder

Jim Abbring startte bij Finally als Senior Creative en drukte de afgelopen jaren steeds nadrukkelijker zijn stempel op de creatieve visie en het werk van het bureau. Hij hielp onder andere met de aanscherping van de identiteit en het portfolio.

In zijn nieuwe rol als Creative Lead is hij hoofdverantwoordelijk voor conceptontwikkeling en de algehele kwaliteit van het creatieteam. Jim Abbring “Mijn missie: werk maken dat verder gaat dan de briefing. Niet blind volgen, maar de vraag achter de vraag beantwoorden. Werk dat wrijft, schuurt, polijst en - bovenal - verwondert. Niet voor de bühne, maar voor resultaat.”

Lijm tussen visie en uitvoering

Teun Noordijk startte bij Finally an Agency als Projectmanager, waar hij onder andere Coca-Cola begeleidde als grootste klant. Al snel ontdekte hij zijn interesse in de operationele kant van het bureau. Via opleidingen, cursussen en praktijkervaring verdiepte hij zich in de operationele kant van het bureau.

Hij groeide door tot Account & Operations Director. In deze rol zorgt hij ervoor dat processen helder zijn, hr-structuren stevig staan en collega’s de ruimte krijgen om hun talenten te ontwikkelen.

Een sterker team bouwen

Waar Lisette Samplonius en haar partner Robert de Boer het bureau jarenlang als duo aanstuurden, ontstaat nu een breder team dat Finally klaarstoomt voor de toekomst. Lisette Samplonius: “Als ondernemer wil je mensen om je heen verzamelen die in hun discipline beter zijn dan jij. Helemaal als je klanten en collega’s elke dag opnieuw wilt uitdagen om het beste uit zichzelf te halen. Ik ben dan ook onwijs blij en trots dat deze nieuwe rollen worden ingevuld door mensen uit ons eigen team.  Het zijn twee benoemingen die de ambities en het succes van het bureau onderstrepen”

Christie van der Giessen zal na haar zwangerschapsverlof terugkeren in het managementteam, in de rol van Client Lead.

Finally an Agency

Finally an Agency is een strategisch-creatief bureau aan de rand van Rotterdam. Met een team van denkers en makers werken ze voor merken zoals Coca-Cola, LEGO, De Kuyper, ECOstyle, Rijk Zwaan, Stille Levens en Identity Games. Het bureau is onder andere verantwoordelijk voor merk- en productlanceringen, 360-graden campagnes, (online) activaties, merkidentiteiten en uiteenlopende campagnematerialen.

www.finallyanagency.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Finally en Identity Games lanceren Hangover

18-11-2025 | 09:56:21
Voor dit project ontwikkelden beide partijen een concept dat balanceert tussen ludieke actie en performance marketing.

Finally an Agency viert 20 jaar met SPICECREAM

03-11-2025 | 09:15:00
Het ijs staat symbool voor het creatieve contrast waarmee het bureau merken helpt veranderen en groeien.

Lisette Samplonius: Finally an Agency is spot on

30-10-2025 | 11:17:00
Bas Vlugt sprak met haar over het twintigjarig bestaan van het bureau, het jubileumconcept SPICECREAM en hoe het vak zich in twee decennia heeft ontwikkeld

Strategische groei voor Finally an Agency

08-10-2025 | 11:38:00
Het Rotterdamse bureau breidt het team uit met Björn van der Most, Senior Creative Strategist / Copywriter, en Jessica Looman, Jr. Content Creative.

Lisette Samplonius: Coca-Cola werkt al 20 jaar met ons

10-09-2025 | 12:56:00
Finally an Agency viert dit jaar haar twintigjarig bestaan. Bas Vlugt van Marketing Report ging langs bij Lisette Samplonius in Berkel en Rodenrijs
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.