Duke & Grace/Springbok voegt VLAM toe aan portfolio
Duke & Grace/Springbok voegt VLAM, het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing, toe aan haar portfolio.
Kijkje in de keuken
Met een gedeelde passie voor duurzame groei, zowel op merkgebied als in de maatschappij, geloven zowel VLAM als Duke & Grace/Springbok in een creatieve synergie.
Nele Van Avermaet, Promotiemanager VLAM: "Duke & Grace zat zowel op het vlak van strategie als creatie op dezelfde golflengte. Ook het enthousiasme van het team spatte ervan af om aan de slag te gaan met groenten en fruit bij ons."
Kenny Vermeulen, Creative Director Duke & Grace/Springbok: "Als onderdeel van Springbok, delen we het motto make good brands grow big and big brands grow good. En laten we eerlijk zijn, VLAM, dat lokale telers en distributeurs in de schijnwerpers zet, is een toplabe dat we graag laten bloeien! Je voelt dan ook direct de energie bij ons team om prachtig werk te maken. Zin in."
VLAM en Duke & Grace/Springbok slaan de handen ineen voor de campagnes voor de komende drie jaar.
Credits:
Klant: VLAM | Bureau: Duke & Grace / Springbok | Creative Project Manager: Barbara Boens | CEO: Geert Desager | Creative Copywriter: Anton Vander Hagehen | Mediaplanner: Patricia Brackman
Lees ook:
Merken500, new Currency for Brands
Peter van Wijnaerde: Budgetproblemen? Daar heb ik iemand voor
Peter van Wijnaerde: Schorpioen is de laagst gemene deler
Emma Reunes: Cringe is cancelled
Peter van Wijnaerde: Een like is geen connectie
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Mediahuis Nederland en ANWB lanceren campagne met radiospel voor Wegenwacht
Bob Koigi: De opmars van de B2B-influencer
[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Customer Journey Director bij Plan.Net
TBWA\NEBOKO maakt Sinterklaas-commercial voor Albert Heijn
Inter lanceert INTERISTA met DEPT
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen