De Boardroom gaat samenwerking aan met Sijthoff

De Boardroom, de talkshow over actuele thema’s in creativity, marketing en digitaal, gaat strategisch samenwerken met mediabedrijf Sijthoff Media, uitgever van onder meer Adformatie, AG Connect, Binnenlands Bestuur, CFO en M&A. Met de samenwerking wil De Boardroom groeien in bereik, terwijl Sijthoff videocontent toevoegt aan het portfolio.

De online talkshow startte eind 2024. 

Zichtbaarheid vergroten

Ronald ter Voert, initiator en presentator van De Boardroom: "We maken hoogwaardige, kwalitatieve content voor een brede doelgroep van C-level, strategen, managers, zzp’ers en andere geïnteresseerden. Door de samenwerking met Sijthoff gaan we een nieuwe fase in, waarbij we De Boardroom nog zichtbaarder en succesvoller kunnen neerzetten als merk, platform en partnernetwerk."

Susanne van Nierop, hoofdredacteur Adformatie: "We zijn blij met deze samenwerking, want journalistieke en inhoudelijke videocontent is schaars in het b2b-domein. Het is voor ons een logische samenwerking, omdat de ambities en doelgroep van De Boardroom naadloos aansluiten op die van ons."

Onafhankelijke talkshow

De initiatiefnemers van Boardroom stellen met de samenwerking een onafhankelijke talkshow te blijven, geproduceerd door RTV MEDIA. Naast de eigen distributiekanalen is het programma ook te zien en te beluisteren via de titels en kanalen van Sijthoff. Daarnaast komt er een reeks Specials.

Myrthe van der Erve, CEO van Sijthoff: "We zijn trots dat het team achter De Boardroom met ons deze stap zet. Door hun verfrissende aanpak én informatieve en inspiratievolle content ben ik ervan overtuigd dat we elkaar versterken in bereik, de merken en sales."

Sponsoren 

De Boardroom wordt mede mogelijk gemaakt door partners als Adobe, Mindsync, Hypersolid, Youlynq.me, Lumiq, Agency Engines en Audiohuis.

www.deboardroom.live


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

DVHN-podcast onderzoekt oplichter Rob Jacob

26-11-2025 | 09:21:00
In de podcast onderzoeken verslaggever Jan Westera en podcastmaker Colin Mooijman hoe Jacob te werk ging

NRC start met podcast Wereldzaken

25-11-2025 | 09:17:40
Host Mandula van den Berg bespreekt samen met NRC-redacteuren Michel Kerres en Eva Peek de onderstromen van internationale politiek.

Nathalie Peters: MORGENFRISK helpt marketeers winnen

20-11-2025 | 16:12:00
Samen vertellen zij hoe topsportmentaliteit, mindset en maatwerktrainingen marketingteams helpen om beter te presteren, zonder zichzelf kwijt te raken.

Menno Westinga: Mediaplus verbindt media en creatie

20-11-2025 | 15:26:00
Hij vertelt over het internationale karakter van de groep, de rol van het House of Communication en waarom CMO’s Mediaplus als strategisch consultant zien

Esther Brouwer: INDIE bouwt merkvoorkeur met lange adem

20-11-2025 | 15:02:31
Ze spreekt met Bas Vlugt over haar carrière, het ondernemerschap bij INDIE, de samenwerking met Lode Schaeffer, het winnen van PLUS en Vodafone
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.