De Boardroom gaat samenwerking aan met Sijthoff

De Boardroom, de talkshow over actuele thema’s in creativity, marketing en digitaal, gaat strategisch samenwerken met mediabedrijf Sijthoff Media, uitgever van onder meer Adformatie, AG Connect, Binnenlands Bestuur, CFO en M&A. Met de samenwerking wil De Boardroom groeien in bereik, terwijl Sijthoff videocontent toevoegt aan het portfolio.

De online talkshow startte eind 2024. 

Zichtbaarheid vergroten

Ronald ter Voert, initiator en presentator van De Boardroom: "We maken hoogwaardige, kwalitatieve content voor een brede doelgroep van C-level, strategen, managers, zzp’ers en andere geïnteresseerden. Door de samenwerking met Sijthoff gaan we een nieuwe fase in, waarbij we De Boardroom nog zichtbaarder en succesvoller kunnen neerzetten als merk, platform en partnernetwerk."

Susanne van Nierop, hoofdredacteur Adformatie: "We zijn blij met deze samenwerking, want journalistieke en inhoudelijke videocontent is schaars in het b2b-domein. Het is voor ons een logische samenwerking, omdat de ambities en doelgroep van De Boardroom naadloos aansluiten op die van ons."

Onafhankelijke talkshow

De initiatiefnemers van Boardroom stellen met de samenwerking een onafhankelijke talkshow te blijven, geproduceerd door RTV MEDIA. Naast de eigen distributiekanalen is het programma ook te zien en te beluisteren via de titels en kanalen van Sijthoff. Daarnaast komt er een reeks Specials.

Myrthe van der Erve, CEO van Sijthoff: "We zijn trots dat het team achter De Boardroom met ons deze stap zet. Door hun verfrissende aanpak én informatieve en inspiratievolle content ben ik ervan overtuigd dat we elkaar versterken in bereik, de merken en sales."

Sponsoren 

De Boardroom wordt mede mogelijk gemaakt door partners als Adobe, Mindsync, Hypersolid, Youlynq.me, Lumiq, Agency Engines en Audiohuis.

www.deboardroom.live


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Kathy van der Laar: Wat als je als leider zelf niet weet hoe het moet met AI?

16-02-2026 | 14:32:00
Je medewerkers kijken naar jou voor richting. De directie verwacht resultaten. En jij zit ertussenin met een technologie die elke maand weer iets anders kan.

Tjibbe Joustra verlaat NPO Raad van Toezicht

16-02-2026 | 13:04:00
Tjibbe Joustra verlaat medio 2026 voortijdig de Raad van Toezicht van de NPO. De benoemingstermijn van voorzitter Tjibbe Joustra loopt nog tot 31 mei 2028; hij is sinds juni 2018 actief in deze functie

Jessica Wilms: Waarom je beste marketingmensen als eerste uitvallen

10-02-2026 | 09:42:34
De meest betrokken medewerkers in je team zijn ook degenen die het grootste risico lopen. Ze zeggen zelden nee

[DutchMedia Podcast] over regeerakkoord, mediadebat, streamingdiensten en kijkcijfers

06-02-2026 | 13:51:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

[Vacatures] Media Reverse zoekt een Media Consultant

05-02-2026 | 14:34:00
Media Reverse is per direct op zoek naar Media Consultant • Hilversum
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.