[De Belofte 2023] Lisette Samplonius over Fleur Arnoe
Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.
De voordracht Lisette Samplonius is Fleur Arnoe, p
Oog voor detail
Fleur is sinds twee jaar onderdeel van het account team van Finally an Agency. In deze periode wist zij in een razend tempo te ontwikkelen en heeft ze zichzelf onmisbaar gemaakt voor zowel klant als collega.
Fleur neemt en draagt bijzonder veel verantwoordelijkheid en weet in ieder vraagstuk maximaal resultaat te behalen. Haar zeer prettige en duidelijke manier van communiceren in combinatie met oog voor detail en kwaliteit maakt haar mijn belofte voor 2023. Deze doorpakker gaat het nog veel verder schoppen.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
The Account Academy start platform voor accountprofessionals
Jim Abbring: Pitches zijn geen paradepaardjes
Lisette Samplonius: Creatieve boost voor ECOstyle-campagne
[Vacatures] finally an agency zoekt een Junior Content Creative
[Vacatures] finally an agency zoekt een Strategy & Copy Creative
De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen