DCVF haalt AI-experts binnen voor verdere groei

DCVF heeft twee AI-specialisten toegevoegd aan het team om kunstmatige intelligentie nog steviger in het bureau te verankeren. Met de komst van Lieke Bügel en Maarten Hofland wordt AI net zo vanzelfsprekend binnen de werkwijze van het bureau als de DCVF’ers zelf.

DCVF werkt volgens het principe opposites create: door tegenstellingen samen te brengen ontstaat een creatieve energie die beweging brengt. AI neemt daarbij een vaste plek in de strategie en uitvoering.

AI door alle lagen van het bureau

Niels Braat, managing director bij DCVF: "Net als iedereen gebruiken we AI natuurlijk om efficiënter te werken en onderzoek te doen. Maar het helpt ons in álle lagen van het bureau verder. Bijvoorbeeld ook bij het opsporen van inzichten en het ontwikkelen en presenteren van ideeën. Samen met Lieke en Maarten gaan we dit naar een nog hoger niveau tillen."

Expertise koppelen aan creativiteit

Lieke Bügel combineert kennis van data science, machine learning en software-engineering met creatieve processen. Maarten Hofland richt zich op automatisering en maatwerk-AI-oplossingen. Daarmee bouwt DCVF verder aan toepassingen die niet alleen de eigen impact vergroten, maar ook die van klanten.

www.dcvf.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

DCVF en Schiphol Media inspireren met Travel Retail Event

03-11-2025 | 12:03:00
De tweede editie van het Travel Retail Event vond plaats in Move Amsterdam. DCVF en Schiphol Media brachten professionals uit marketing, retail en luchtvaart samen

Sanne Demir: Ons brein werkt ons soms flink tegen

28-10-2025 | 11:09:30
In recent onderzoek van Mediatest werd een zorgwekkend beeld opnieuw bevestigd: jongeren werken meer uren, maar sparen lukt nauwelijks

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Sanne Demir: AI is de opschudder die de industrie nodig had

17-09-2025 | 15:43:54
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Sanne Demir

[Vacatures] DCVF zoekt een Strategie & Gedrag Stagiair

21-08-2025 | 11:35:00
DCVF is per direct op zoek naa een Strategie & Gedrag Stagiair - Danzigerkade 13e, Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.