Craftmore ontwikkelt B2B-campagne outdoormerk Marmot

Craftmore heeft een B2B-campagne ontwikkeld ter ondersteuning van de introductie van de Precip Evo Flex jassen van outdoormerk Marmot. De campagne, gericht op de Europese markt, benadrukt hoe regen juist uitnodigt tot buitenactiviteiten.

Michel van Velde, CEO Craftmore: "Nadat we vorig jaar succesvol een slaapzakkenlijn met behulp van 3D-animaties hadden geïntroduceerd, vroeg Marmot of we opnieuw de uitdaging aan wilden gaan bij de introductie van de Precip Evo Flex jassen. Net als bij de slaapzakken waren de jassen nog in productie en konden we geen gebruik maken van bestaande assets. Om dit op te lossen, hebben we wederom ervoor gekozen om 3D-modellen te creëren op basis van de CAD-tekeningen."

Regen als uitnodiging voor avontuur

De campagne is opgebouwd rondom het thema Precipitation Calls, waarbij slecht weer wordt gepresenteerd als een reden om naar buiten te gaan. Craftmore transformeerde regenval tot een symbolische oproep om eropuit te trekken, met de Precip Evo Flex jas als praktische uitrusting.

Focus op beleving en informatie

De campagnewebsite is ontwikkeld op basis van Craftmore's EASE-model: Experience, Aesthetics, Specifications en Engagement. Floris Derksen, Creative Director Craftmore: "De Precipitation Calls campagne benadrukt het comfort en de avontuurlijke geest van de outdoor jassen, en zet Marmots aanpak richting de B2B-markt centraal. Met visueel aantrekkelijke en informatieve content richt de campagne zich op het inspireren van retailers en distributeurs in heel Europa."

Digitale creatie als marketinginstrument

Craftmore blijft zich richten op het ondersteunen van merken bij hun marketing- en verkoopdoelstellingen met digitale producties en campagnes die gericht zijn op beleving en inhoud.

www.craftmore.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Michel van Velde: AI verandert alles voor merken bij Craftmore

17-07-2025 | 11:48:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de grote veranderingen in de bureauwereld en de impact van AI op merken

Anouk Sintniklaas & Stijn Bergmans over Follo

17-07-2025 | 11:42:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hen over de groeiende rol van AI Search

Ablestar ontwikkelt merkstrategie voor Azra Luxury Skincare

20-05-2025 | 10:32:00
Strategiebureau Ablestar is door Azra Luxury Skincare geselecteerd voor het ontwikkelen van de internationale merkstrategie en positionering.

Danielle Guirguis (Smarthouse) & Esther Smit (Remake Society) over impact maken

15-04-2025 | 15:20:33
We spreken Danielle Guirguis en Esther Smitover over de kracht van samenwerken

Joost van Gorsel (0to9): Een merk moet kloppen van binnen én buiten

15-04-2025 | 12:09:00
We spreken Joost van Gorsel over waarde-gedreven creativiteit, trots zijn op je merk en AI als katalysator voor innovatie.

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.