Craftmore bouwt luxe online brand experience voor Taylor

Craftmore heeft de website van Taylor Travel Management Group vernieuwd. De digitale transformatie moet bijdragen aan de internationale groeiplannen van het luxemerk.

Digitale merkervaring voor Taylor Travel

Het creatieve bureau ontwikkelde voor Taylor een digitaal ecosysteem waarin merkidentiteit, UX-design en technische realisatie samenkomen. De site is gebouwd op het headless CMS Storyblok, wat het team van Taylor redactionele vrijheid geeft.

Modulaire opbouw en 360-graden video’s

Floris Derksen, creative director bij Craftmore: "We hebben taylor made als uitgangspunt genomen. De pagina’s zijn flexibel op te bouwen met maatwerkonderdelen. We hebben gekozen voor een warm, tijdloos design met veel ruimte en rust, net zoals je in een voertuig van Taylor stapt. Je wilt niet overweldigd worden, maar controle voelen."

De website bevat interactieve 360-graden video’s waarmee bezoekers de voertuigen en interieurs kunnen bekijken. 

Internationale ambities en samenwerking met Ablestar

De merkstrategie en positionering zijn ontwikkeld door het zusterbureau Ablestar. Craftmore vertaalde deze strategie naar een visuele identiteit, inclusief logo, UX en front-end.

Mathijs Raap, CEO van Taylor Travel Management Group: "Na vijf jaar hard werken aan het internationaal uitbouwen van de organisatie stonden we voor de uitdaging om de online aanwezigheid van ons bedrijf te vernieuwen. Bij Taylor streven we ernaar de lat hoger te leggen met alles wat we aanraken, visueel in elke laag van ons merk. Het hervormen van onze (online) identiteit is een belangrijk onderdeel van hoe we relevant en uniek kunnen blijven in een veranderende wereld.”

Michel van Velde, CEO van Craftmore: "Vanaf het begin was er een duidelijke klik met het team van Taylor. De missie van Taylor: Redefining the standard of luxury travel, sluit namelijk perfect aan bij onze missie, het creëren van hoogwaardige digitale brand experiences. Dankzij de nauwe samenwerking en het vertrouwen in ons creatieve proces hebben we de website enerzijds ontworpen als hoogwaardige brand experience die de merkidentiteit van Taylor tot leven brengt, en anderzijds geoptimaliseerd voor conversie. Dit alles volledig in lijn met de internationale groeiambities van Taylor."

www.craftmore.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michel van Velde: AI search is een slordige journalist

25-11-2025 | 13:32:00
AI-gestuurde zoekmachines veranderen het informatielandschap sneller dan veel organisaties beseffen.

Michel van Velde: Zichtbaarheid bepaalt wie er wint

17-11-2025 | 09:52:00
Hij waarschuwt voor verouderde structuren en pleit voor een radicale herziening van hoe merken werken, zichtbaar zijn en communiceren in het AI-tijdperk.

[Vacatures] Craftmore zoekt een Sr. Front-End Developer

12-11-2025 | 08:39:00
Craftmore is per direct op zoek naar Sr. Front-End Developer · Utrecht

Michel van Velde: Van functioneel platform naar betrouwbaar Europees reismerk

31-10-2025 | 10:05:00
Hoewel de website technisch goed functioneerde, ontbrak er iets essentieels: een merkgevoel dat vertrouwen uitstraalt en de gebruikservaring versterkt

Michel van Velde: De stembus is een strijd tussen merken

24-10-2025 | 10:00:10
In de wervelwind van debatten over partijprogramma's, van wonen tot migratie en zorg, is het makkelijk om te verdwalen in de plannen, de beloftes, de data.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.