Cheil Benelux en Chase winnen pitch NS Stations

Cheil Benelux en Chase slaan de handen ineen en gaan op verschillende projecten en klanten samenwerken. De twee bureaus hebben naar eigen zeggen capabilities die perfect aansluiten. Dat pakte in ieder geval goed uit bij de vorige week gewonnen pitch voor NS Stations. 

Feestmaand-activatie

NS Stations, dat al vaker met Chase werkte, zocht een partner om een betoverende winterse ervaring neer te zetten op de grote stations van Nederland. Het winnende concept Winterse Wensen van Cheil Benelux & Chase werd speciaal ontworpen om Nederlandse merken de mogelijkheid te bieden deel te worden van de activatie en zoiets bijzonders voor klanten te kunnen betekenen in de drukste periode van het jaar. Inschrijvingen zijn vorige week gestart. De activatie zelf start op 9 december en loopt tot en met kerst. Merken die interesse hebben om te participeren, kunnen contact opnemen via jaimy@chase.amsterdam.

Toekomst

Voor de twee bureaus lijkt het een begin van een vruchtbare samenwerking.

Rein Ros, Client Service Director van Chase: "Chase is een bureau van denkers, makers en doeners. Productioneel zijn wij gewend op het hoogste niveau brand activations te ontwikkelen voor festivals & events en voor een breed scala aan merken."

Tim van der Sijde, Managing Director van Cheil Benelux: "Activaties en fysieke concepten zitten ons ook echt in het bloed, maar het is fijn dat we dat nu kunnen aanvullen met een bureau dat zoveel ervaring met fysieke activaties en bovendien een eigen base aan brand ambassadors heeft. Ik denk dat we met de twee bureaus samen geweldige dingen kunnen gaan bedenken en vooral: hands-on kunnen gaan realiseren."

www.cheil.nl

www.chase.amsterdam

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

[Vacatures] Cheil Benelux zoekt Retail Operations Manager

06-05-2025 | 08:09:00
Cheil Benelux is per direct op zoek naar Retail Operations Manager - (Fulltime) Schiphol

Cheil maakt van koning Piloot van Oranje

24-04-2025 | 09:36:00
In aanloop naar Koningsdag nam Cheil Benelux op aanvraag van actualiteitenprogramma EenVandaag het imago van de koning eens kritisch onder de loep.

AKQA en TBWA winnen meeste Lampen bij ADCN Awards

18-04-2025 | 12:41:00
Tijdens de 59e editie van de ADCN Awards zijn in Theater Amsterdam de meest opvallende campagnes en concepten uit het afgelopen jaar bekroond

Be More Challenger: Luci Santema over Ziemi

13-03-2025 | 08:00:00
In de rubriek Be More Challenger gaan Tim de Waard & Daniel Samama op zoek naar de mensen achter de beste challenger-merken van Nederland

[Forum] So Win: het begin van de wederopstanding van Nike?

10-02-2025 | 21:50:00
Nike was als merk compleet de weg kwijt. Marktaandeel, beurswaarde, zichtbaarheid en bravoure smolten in de afgelopen jaren weg

 

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.