Campagne Oreo in beeld op stationsschermen CS Digital Media

SuperHeroes ontwikkelt opvallende uiting op Triple schermen

Voor een campagne van Mondelēz International heeft reclamebureau SuperHeroes gebruikgemaakt van de Triple schermen van CS Digital Media op Nederlandse treinstations.

Deze schermen bestaan uit drie digitale panelen naast elkaar, wat adverteerders de mogelijkheid biedt om hun boodschap op een dynamische manier te presenteren. In deze campagne pakt een model op het middelste scherm een Oreo-koekje uit een advertentie op het aangrenzende scherm. De uitwerking trok de aandacht van voorbijgangers door de opvallende interactie tussen de schermen.

Bewegend beeld trekt reizigersaandacht

Volgens CS Digital Media sluit deze aanpak goed aan bij wat het platform wil stimuleren: optimaal gebruik van de beschikbare digitale ruimte door creatief te spelen met de schermen.

Mark Veenman, Chief Operating Officer bij CS Digital Media: "Het is mooi om te zien hoe SuperHeroes het potentieel van onze Triple schermen benut. Deze campagne laat goed zien hoe creatieve toepassingen reizigers weten te verrassen."

www.csdigitalmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wibra en Giesbers Retail lanceren de wiBRA

05-11-2025 | 15:33:00
Wibra heeft de wiBRA geïntroduceerd: een bh van hoge kwaliteit voor €9,99. De lancering gaat gepaard met een campagne ontwikkeld door Giesbers Retail

Makro en Yune lanceren campagne over de hectiek van december

05-11-2025 | 10:43:00
Onder het motto De meest hysterische tijd van het jaar positioneert de groothandel zich als partner voor ondernemend Nederland in een periode vol hectiek

Feestcampagne Coca-Cola combineert creatie en AI

05-11-2025 | 09:15:00
Coca-Cola start de campagne Refresh Your Holidays, waarin de mensen worden geëerd die achter de schermen de magie van de feestdagen mogelijk maken

Stukje Van Mij uitgeroepen tot beste PR-campagne

05-11-2025 | 08:44:00
De KPN-campagne Stukje Van Mij is tijdens de Global SABRE Awards uitgeroepen tot de beste PR-campagne ter wereld.

Melvin Woudenberg lanceert Growth Agency Gangmakers

05-11-2025 | 08:00:00
Het bureau combineert digital marketing, technologie en AI om bedrijven te helpen groeiplafonds te doorbreken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.