Campagne Oreo in beeld op stationsschermen CS Digital Media

SuperHeroes ontwikkelt opvallende uiting op Triple schermen

Voor een campagne van Mondelēz International heeft reclamebureau SuperHeroes gebruikgemaakt van de Triple schermen van CS Digital Media op Nederlandse treinstations.

Deze schermen bestaan uit drie digitale panelen naast elkaar, wat adverteerders de mogelijkheid biedt om hun boodschap op een dynamische manier te presenteren. In deze campagne pakt een model op het middelste scherm een Oreo-koekje uit een advertentie op het aangrenzende scherm. De uitwerking trok de aandacht van voorbijgangers door de opvallende interactie tussen de schermen.

Bewegend beeld trekt reizigersaandacht

Volgens CS Digital Media sluit deze aanpak goed aan bij wat het platform wil stimuleren: optimaal gebruik van de beschikbare digitale ruimte door creatief te spelen met de schermen.

Mark Veenman, Chief Operating Officer bij CS Digital Media: "Het is mooi om te zien hoe SuperHeroes het potentieel van onze Triple schermen benut. Deze campagne laat goed zien hoe creatieve toepassingen reizigers weten te verrassen."

www.csdigitalmedia.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

P&P Company treedt toe tot Wings Group

11-03-2026 | 14:47:00
Door de samenwerking ontstaat een marketinggroep met ruim 50 specialisten op het gebied van strategie, branding, online marketing en digitale uitvoering.

Koopmans laat zien: thuis is meer dan je ouderlijk huis

11-03-2026 | 12:54:00
Koopmans lanceert een campagne waarin het vertrouwde thuisgevoel van het merk een bredere betekenis krijgt.

Marc Wellens: Merken worden menselijker. Of verdwijnen

11-03-2026 | 11:43:00
Merken die in 2026 het verschil maken, zijn geen uithangborden meer. Geen logo’s-met-een-missie

Lode Schaeffer: Iedere dag zin

11-03-2026 | 11:22:00
Er verandert veel in de wereld, dus er verandert ook veel in ons vak. Daar kun je in iedere column over horen en lezen.

Petra De Roos: ACC zet in op eerlijke pitches en AI

11-03-2026 | 10:07:43
In het gesprek gaat het over de druk op de bureauwereld, de impact van pitches op de winstgevendheid van bureaus
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.