ALLsportsradio zendt dagelijks live uit vanaf ABN AMRO Open

ALLsportsradio verzorgt van zondag 8 tot en met zondag 15 februari dagelijks live uitzendingen vanaf het ABN AMRO Open in Rotterdam. Voor het derde jaar op rij is de sportzender aanwezig bij het tennistoernooi in Rotterdam Ahoy.

Dagelijks presenteert Robert Denneman tussen 17:00 en 18:00 uur speciale afleveringen van ALLsportsradio LIVE!. De uitzendingen staan volledig in het teken van het ABN AMRO Open, het grootste indoor tennistoernooi van Europa.

Toernooidirectie regelmatig in de studio

Tijdens de live-uitzendingen schuiven toernooidirecteuren Richard Krajicek en Esther Vergeer regelmatig aan in de studio. Zij geven updates over het verloop van het toernooi en bespreken ontwikkelingen op en rond de baan.

Richard Krajicek: “Het is goed nieuws dat ALLsportsradio ook dit jaar weer aanwezig is op het ABN AMRO Open. Tennisfans waarderen het enorm om live te kunnen zien hoe een radioprogramma tot stand komt. Ik kijk ernaar uit om weer regelmatig aan te schuiven.”

Tennis en rolstoeltennis samen

Het ABN AMRO Open is een ATP 500- en ITF-rolstoeltennistoernooi en brengt jaarlijks de wereldtop van tennis en rolstoeltennis samen in Rotterdam. Sinds de oprichting in 1974 heeft het toernooi een vaste plek in de internationale tenniskalender.

ALLsportsradio doet tijdens het evenement dagelijks verslag en richt zich daarbij op zowel sportieve prestaties als de beleving rondom het toernooi.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA\NEBOKO lanceert eerste campagne voor Landal

04-02-2026 | 10:00:00
Landal en TBWA\NEBOKO zijn een creatieve samenwerking gestart rond de ontwikkeling van het Landal-merk.

Publicis Groupe boekt sterke resultaten in 2025

04-02-2026 | 09:43:40
De reclame- en communicatiespecialist realiseerde 5,6 procent autonome groei en verbeterde zowel de marge als de kasstroom.

NOISE ontwikkelt campagne over zichtbaarheid mantelzorgers

04-02-2026 | 08:50:57
Met ZIEN dat zij er voor iemand ZIJN wil het bureau, samen met MantelzorgNL en andere partners, mantelzorg zichtbaar maken

[Vacancy] VML has a position for PXM - Senior Solution Architect

04-02-2026 | 08:44:00
VML is directly looking for PXM - Senior Solution Architect - Amsterdam

[Vacancy] VML has a position for Senior Financial Controller

04-02-2026 | 08:19:00
VML is directly looking for Senior Financial Controller - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.