Alfred wint pitch Leescoalitie

Alfred start samenwerking met De Leescoalitie. Aan de keuze ging een kennismakingspitch vooraf, waaraan in totaal drie bureaus deelnamen. De communicatiestrategie en zoektocht naar een passend bureau werd begeleid door Marc Oosterhout en Judith Lavalette van Eastwood. The Art of Positioning.

De Leescoalitie is een samenwerkingsverband tussen 10 organisaties. Samen zetten zij zich in om zoveel mogelijk mensen aan te zetten om meer (voor)te lezen. Opdracht voor Alfred is om samen met de coalitiegenoten een campagne te ontwikkelen die Nederland meer aan het lezen krijgt. Deze campagne wordt mede gefinancierd door het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

Gerlien van Dalen, voorzitter van De Leescoalitie: "We hebben unaniem gekozen voor Alfred vanwege hun zichtbare passie voor het onderwerp en hun visie over hoe we deze opdracht tot een goed einde kunnen brengen."

Yvette Belt-Beekman, Managing Director Alfred:  "Dit is een prachtige opdracht, want in lezen schuilt zoveel rijkdom. Dat maakt dat iedereen bij ons op kantoor het belang van deze opdracht ook persoonlijk voelt. Als ik alleen al naar mezelf kijk: vroeger was ik een echte boekenwurm, maar vandaag de dag lees ik veel minder dan ik eigenlijk zou willen. De bedoeling is dat de campagne een krachtig fundament legt om de magie van het lezen over te brengen. Een fundament dat als basis dient voor de vele activiteiten die de partners in de Leescoalitie ondernemen."

Coalitie

De Leescoalitie bestaat uit tien coalitiegenoten:

  • Stichting Lezen (voorzitter)
  • KB nationale bibliotheek
  • Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek
  • Vereniging van Openbare Bibliotheken
  • Nederlands Letterenfonds
  • Literatuurmuseum/ Kinderboekenmuseum
  • De Taalunie
  • Stichting Lezen & Schrijven
  • De Schoolschrijver
  • De Schrijverscentrale

Meer informatie over De leescoalitie

www.alfred.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Alfred ontwikkelt campagne voor Allianz Direct

18-04-2025 | 15:21:00
Na eerdere campagnes met onder meer meeuwen en een eekhoorn, stelen dit keer alpaca’s de show.

Longlisten SAN ABC Accenten 2024

27-03-2025 | 09:59:00
In de volgende fase beoordeelt de ABC jury de door de longlist kandidaten aangeleverde whitepapers.

Alfred creëert sprookjesachtige campagne voor Simpel

17-03-2025 | 09:38:00
De campagne, ontwikkeld door Alfred International, maakt een knipoog naar het sprookje Rapunzel

Finalisten Gouden Loekie bekend

19-02-2025 | 08:58:00
De strijd om de dertigste Ster Gouden Loeki is losgebarsten met de bekendmaking van de finalisten.

Jochem Bron stapt na 15 jaar over van Alfred naar Somention

11-02-2025 | 08:48:00
Met ruim twintig jaar ervaring binnen de creatieve industrie, brengt de Client Service Director veel kennis en expertise mee.

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.