Albert Top lanceert retail bureaunetwerk New Retail Group

Albert Top lanceert het bureaunetwerk NRG, New Retail Group. Een netwerk samengesteld uit specialisten op het gebied van strategie, creativiteit, technologie en online innovatie. Deze specialisten delen een gezamenlijke visie, een passie voor merk & retail en werken samen om de toekomst van retailers vorm te geven.   

In de context van het herzien en adapteren van strategieën, processen en productaanbod zijn de initiatiefnemers van mening dat het belangrijker is om samen te werken en expertises te delen. Albert Top: "Tegenwoordig heeft niemand het antwoord meer alleen, het antwoord is samen." Dit inzicht heeft hem doen besluiten het bureaunetwerk NRG te vormen.

New ways to grow

Met de officiële lancering van het NRG-bureaunetwerk willen de oprichters de toekomst van retail een boost een boost geven. NRG ziet binnen de retailmarkt veel manieren om te groeien. Als full-service netwerk brengt NRG haar klanten meervoudige waardecreatie. Daarmee wordt naast financiële groei, ook op ecologisch, maatschappelijk en sociaal niveau waarde gecreëerd vanuit een merk of retailformule. 

De deelnemende bureaus van NRG

Crossmarks: Visie & Strategische Consulting;  
SVT: Spacial Retail Design;  
Nowmads: Retail Inspiratie/Innovatie Tours 

Matters Most: Missiondriven Branding & Design 
Applepie: Full service Online Marcom  
Retail Support Team: Locale Formule/Merk Activaties  

Ondanks de bundeling van de verschillende bureaus in het NRG-bureaunetwerk, blijven ze onafhankelijk en behoudt ieder zijn eigen expertise. Ze werken interdisciplinair samen op verschillende vakgebieden. Neem als voorbeeld Wibra, een van de voorlopers die al de vruchten plukt van NRG. Door de gecombineerde expertise van Crossmarks en SVT heeft Wibra een transformatie doorgemaakt. Waarbij visie en strategie werden vertaald naar een formuleconcept inclusief instore communicatie.  
 
Naast Wibra, werkt NRG voor merken zoals Jumbo Supermarkten, Hallmark, DA, vanHaren, ICI Paris XL, Lexus, Toyota, M-line, Robèrt van Beckhoven, Intratuin, Xenos en Dille & Kamille. 

www.newretailgroup.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

ToyChamp en DreamLand gaan samen verder als DreamLand

30-04-2025 | 10:17:00
Sinds de overname van een meerderheid van de DreamLand-aandelen door ToyChamp in 2023 is er achter de schermen gewerkt aan een integratie van beide ketens.

Crossmarks ontwikkelt merkcampagne voor Baderie

29-04-2025 | 16:41:00
De campagne richt zich op het persoonlijke traject van de consument en legt de nadruk op vakmanschap en maatwerk.

Albert Heijn plaatst zonnebrandpalen door heel Nederland

29-04-2025 | 10:13:50
De smeerpalen zijn uitgerust met zonnebrand en voorzien van informatie over het belang van insmeren.

MediaMarkt lanceert eigen mobiele merk Let's Go Mobile

28-04-2025 | 10:01:19
Let’s Go Mobile onderscheidt zich door onbeperkte cloudopslag als standaardonderdeel van het basispakket.

Albert Heijn viert twintig jaar maaltijdsalade

25-04-2025 | 14:33:00
De supermarkt introduceerde in 2005 als eerste in Nederland de maaltijdsalade. Sindsdien is het aanbod steeds verder gegroeid.

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.