Abovo Maxlead breidt team uit met zeven professionals

Abovo Maxlead heeft zeven medewerkers aangetrokken om de teams in Hoorn en Oegstgeest te versterken. Ze gaan in uiteenlopende functies aan de slag bij het media-, content- en performance marketingbureau.

  1. Danny Thijssing wordt Team Lead Outdoor bij Abovo Media. Met zijn achtergrond als senior Accountmanager bij Global Nederland en zijn expertise in Out of Home marketing, is hij de juiste persoon om de outdoortak AM Outside leiding te geven.
  1. Marcel Zweedijk voegt zich als ervaren Client Service Director bij het Maxlead team in Oegstgeest. Voorheen vervulde hij de functie van Global Brand Manager bij EasyToys en werkte als zzp’er bij onder andere IPG Mediabrands en Trivorto.
  1. Joyce Smit versterkt Abovo Media als Media Consultant. Ze komt van UM Nederland, waar ze ook als Media Consultant werkte, en heeft daarvoor ervaring opgedaan bij IPG Mediabrands als Out of Home specialist. Naast haar rol als Media Consultant zal ze ook een bijdrage leveren aan het outdoor-label AM Outside.
  1. Mike van Etten keert terug naar Abovo Media als senior SEA Consultant. Na een periode extern als Team Lead bij Ads & Impact, vond hij zijn weg terug naar zijn vertrouwde plek.
  1. Anne Bukman voegt zich als ervaren Projectlead in het team van AM Media Tech bij Maxlead. Ze brengt waardevolle ervaring mee uit haar vorige rollen als Recruiter bij Banijay Benelux en als producer voor diverse televisieprogramma’s.
  1. Rick Franx keert terug bij Abovo Media en komt het digitale team in Hoorn versterken. Met zijn uitgebreide ervaring in online marketing zal Rick zich aanvankelijk richten op Social Advertising, met als doel zijn expertise uit te breiden naar uiteenlopende projecten binnen de volledige (online) dienstverlening van Abovo Maxlead.
  1. Sean Stols wordt Social Media Consultant bij Abovo Media in Hoorn. Hij komt van Odiv, waar hij ervaring opdeed als Social Media Marketeer.

Willem-Albert Bol, CEO van Abovo Maxlead: “In onze groep hebben wij 230 collega’s in het team. Vanzelfsprekend zorgen wij met onze Academy dat jonge vakgenoten instromen. Toch heb je voor meer senior rollen ook de juiste instroom nodig. Dat zit deels in diversiteit van expertises, maar ook in diversiteit van achtergronden. Hun nieuwe en verse blik helpt ons de uitdagingen van klanten beter te beantwoorden. Wij zijn blij te zien dat sommige collega’s na een uitstap elders, hun weg terug weten te vinden naar ons.”

www.abovomedia.nl

www.maxlead.com

www.abovomaxlead.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Media Consultant

05-02-2026 | 07:10:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Senior Media Consultant

Erik Wiese versterkt Social Hub awesome. van Abovo Maxlead

29-01-2026 | 10:24:00
De voormalig eigenaar van social agency Blauw Gras krijgt een strategische en adviserende rol binnen de organisatie.

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Data Scientist

27-01-2026 | 07:51:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Data Scientist - Hoorn

DPG Media Advertising introduceert Print Track binnen Certified

22-01-2026 | 15:18:00
Met deze track wil het bedrijf vakkennis over de strategische inzet van print borgen binnen mediabureaus.

Abovo Maxlead neemt social agency awesome. over

15-01-2026 | 09:20:00
Met de overname haalt Abovo Maxlead expertise in huis op het gebied van social first strategie, contentcreatie en community.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.