Zandbeek werkt voor Bruynzeel cosmetic homecare

Het schap met schoonmaakproducten is een merk rijker: Bruynzeel cosmetic homecare is vanaf deze week verkrijgbaar bij Albert Heijn. Het Eindhovense bureau Zandbeek is vanaf het begin betrokken bij de ontwikkeling van deze nieuwe lijn schoonmaakmiddelen.

Zandbeek mocht zich intensief bemoeien met alles wat Bruynzeel cosmetic homecare definieert: van positionering tot merkidentiteit en van verpakkingsontwerp tot campagne-uitingen. De introductiecampagne, bestaande uit een mix van out-of-home, online, tv (billboards) en POS-materialen, is vanaf nu zichtbaar.

Bureaumethodiek

Om het merk Bruynzeel cosmetic homecare onderscheidend te kunnen positioneren in het competitieve speelveld, is gebruik gemaakt van de eigen bureaumethodiek van Zandbeek: RootZ.

Jasper van Zandbeek: "Binnen deze methode, die vertrekt vanuit het principe van authenticiteit, staat het archetypisch denken van de Zwitserse psycholoog en psychiater Carl Gustav Jung centraal. Voor Bruynzeel cosmetic homecare leidde het traject naar de archetypische Liefhebber. Zo kwamen we uiteindelijk uit bij de merkbelofte: Bruynzeel, is van je huis houden.”  

Alex van Wijk, general manager van Bruynzeel cosmetic homecare: “Bruynzeel staat al meer dan 125 jaar bekend om Nederlands vakmanschap. Veel mensen kennen Bruynzeel van zijn keukens of vloeren. Het merk kent een lange traditie in het ontwerpen van deze kwaliteitsproducten voor in huis. Bruynzeel cosmetic homecare combineert deze ervaring met haar kennis van het huishouden."

Credits:
Opdrachtgever: Bruynzeel cosmetic homecare | Bureau: Zandbeek | Onderzoek: Markteffect | Media: Brandwebbing | Web development: GazzIT | Sound design: Six Feet High

www.zandbeek.com

www.bruynzeel.nu

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Zandbeek wint drie European Excellence Awards

08-12-2025 | 10:08:00
De samenwerking werd onderscheiden met de case De 100 uur van Hooipolder in de categorieën Live & Brand Events, Government Agencies & Parties en Western Europe.

Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars

20-11-2025 | 14:43:00
De prijzen bekronen onderscheidend werk in contentmarketing en influencermarketing, in zowel campagnerubrieken als bureaucategorieën.

Zandbeek breidt team uit met strategen en projectmanager

27-10-2025 | 11:57:00
Zandbeek breidt het team uit met drie nieuwe medewerkers: Sophie Gijsbers, Frank van Oudhuizen en Loes Geerden.

Zandbeek ontwikkelt merkidentiteit voor YaWorks

30-09-2025 | 14:45:00
Het Amsterdamse bedrijf, gespecialiseerd in digitale infrastructuur, wilde een uitstraling die aansluit bij de groeiambities.

Univé Zakelijk kiest Zandbeek na creatieve pitch voor zakelijke marketingcampagnes

15-09-2025 | 12:31:00
Verzekeraar Univé heeft na een pitch Zandbeek verkozen als creatief bureau voor zakelijke marketingcampagnes en content


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

JOE pakt kerststress aan met ludieke themadiners

08-12-2025 | 11:18:00
Uit onderzoek van radiozender JOE komt naar voren dat 1 op de 5 luisteraars stress ervaart over de planning van de feestdagen

DEPT ontwikkelt Bijenkorf-campagne feestdagen

08-12-2025 | 09:34:29
DEPT heeft de feestdagen-campagne van de Bijenkorf ontwikkeld en maakt deel uit van de 155-jarige jubileumviering. Die jubileumviering startte tijdens de herfst/wintercampagne

DEPT ontwikkelt kerstcampagne Bol

07-12-2025 | 22:49:00
Het creatieve digitale bureau DEPT heeft voor internetwinkel Bol de kerstcampagne ontwikkeld. Bol duidt die met de gedachte van betekenisvol geven, met cadeaus die ertoe doen

Hotel L’Amour ontwikkelt kerstcommercial HEMA

07-12-2025 | 22:19:00
Hotel L’Amour heeft de kerstcommercial voor HEMA ontwikkeld met als thema Het mooiste dat je kunt geven is liefde, met als centrale boodschap iets doen voor een ander

Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.