Xelion kiest Fightclub voor branding en performance campagnes

Xelion heeft Fightclub gekozen als strategische partner voor online, branding en performance campagnes. Xelion is de leverancier van VoIP én Unified communicatie in Nederland, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk.

Fightclub heeft onlangs een hernieuwde merkpositionering ontwikkeld voor Xelion, en werkt nu aan een campagne die de creatieve visie van het bureau vertaalt naar een aansprekende en effectieve strategie.

Serge Hoek, marketingmanager bij Xelion: "Fightclub heeft ons verrast met hun heldere en onderscheidende visie op onze markt, en hun vermogen om deze visie te vertalen naar een buitengewoon pakkende campagne. We zijn ervan overtuigd dat deze samenwerking zal bijdragen aan het versterken van onze positie in onze thuismarkten met excellente communicatieoplossingen voor het midden en klein bedrijf zoals VoIP en Unified communicatie."

Thijs van den Ende, CEO van Xelion: "Onze focus heeft vanaf het begin voornamelijk gelegen bij de ontwikkeling van ons unieke product en uitbouwen van ons actieve partnernetwerk. De manier waarop wij ons presenteerden sluit niet meer aan bij de marktbeleving van ons merk en product, hier liggen mooie kansen voor marketing en communicatie om ons bedrijf nog sterker in de markt te zetten.”

Bram Verbogt, Partner & Client Management bij Fightclub: "Xelion is precies het type merk waar Fightclub zich mee identificeert; een gedurfde challenger brand mentaliteit, besluitvaardig en bovendien leuk om mee samen te werken! We zijn erg enthousiast over de mogelijkheden die deze samenwerking biedt."

www.fightclub.nl

www.xelion.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Fightclub zoekt een Digital Marketing Consultant (freelance talent pool)

01-07-2026 | 11:14:00
Fightclub is per direct op zoek naar Digital Marketing Consultant (freelance talent pool) - Antwerpen, Breda

Living Experience kiest Fightclub als Lead Agency

17-06-2026 | 16:57:00
Het woonconcept werkte na een internationale bureauoriëntatie toe naar de selectie van één bureau voor positionering, creatie en performance.

Fightclub en Venco lanceren verzekering voor vergeten drop

15-06-2026 | 11:33:00
De campagne speelt in op een herkenbaar vakantiemoment: het inpakken voor vertrek, waarbij drop nog weleens wordt vergeten.

Fightclub heeft dubbele TikTok Shop-certificering

12-06-2026 | 08:47:28
Als Certified Seller Agency ondersteunt Fightclub onder meer bij shopregistratie en onboarding en het opzetten en optimaliseren van productcatalogi

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

PostNL en SuperRebel: jongere doelgroepen blijven verrassen op TikTok

01-07-2026 | 17:02:00
SuperRebel.Agency is sinds eind 2023 actief als het TikTok-bureau voor PostNL. Inmiddels heeft PostNL meer dan 50.000 volgers op TikTok

Cogonez ontwikkelt merkidentiteit Havenweek Amsterdam

01-07-2026 | 13:10:20
Creatief bureau Cogonez heeft de merkidentiteit van Havenweek Amsterdam ontwikkeld. Voor dit evenement dat van 15 tot 21 juni plaatsvond,heeft Cogonez de huisstijl, website, vlaggen, banners, signing en alle overige communicatiemiddelen gemaakt

Overname activa KesselsKramer kostte 60.000 euro

01-07-2026 | 12:18:00
De overname van de activa van KesselsKramer kostte 60.000 euro. Dit blijkt uit het eerste insolventieverslag van KesselsKramer BV van curator Els Doornheim van De Vos & Partners Advocaten

Arjan Pomper: Klanten vinden Brigada vooral logisch

01-07-2026 | 12:14:00
Sinds 18 juni 2026 gaan zes bureaus van 62MILES samen verder onder de naam Brigada

[Vacatures] Follo zoekt een Head of AI

01-07-2026 | 11:55:00
Follo is per direct op zoek naar Head of AI - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.