Xelion kiest Fightclub voor branding en performance campagnes

Xelion heeft Fightclub gekozen als strategische partner voor online, branding en performance campagnes. Xelion is de leverancier van VoIP én Unified communicatie in Nederland, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk.

Fightclub heeft onlangs een hernieuwde merkpositionering ontwikkeld voor Xelion, en werkt nu aan een campagne die de creatieve visie van het bureau vertaalt naar een aansprekende en effectieve strategie.

Serge Hoek, marketingmanager bij Xelion: "Fightclub heeft ons verrast met hun heldere en onderscheidende visie op onze markt, en hun vermogen om deze visie te vertalen naar een buitengewoon pakkende campagne. We zijn ervan overtuigd dat deze samenwerking zal bijdragen aan het versterken van onze positie in onze thuismarkten met excellente communicatieoplossingen voor het midden en klein bedrijf zoals VoIP en Unified communicatie."

Thijs van den Ende, CEO van Xelion: "Onze focus heeft vanaf het begin voornamelijk gelegen bij de ontwikkeling van ons unieke product en uitbouwen van ons actieve partnernetwerk. De manier waarop wij ons presenteerden sluit niet meer aan bij de marktbeleving van ons merk en product, hier liggen mooie kansen voor marketing en communicatie om ons bedrijf nog sterker in de markt te zetten.”

Bram Verbogt, Partner & Client Management bij Fightclub: "Xelion is precies het type merk waar Fightclub zich mee identificeert; een gedurfde challenger brand mentaliteit, besluitvaardig en bovendien leuk om mee samen te werken! We zijn erg enthousiast over de mogelijkheden die deze samenwerking biedt."

www.fightclub.nl

www.xelion.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Cees Faes: Ferrari is niet Apple-compatible. Blijkbaar.

27-05-2026 | 12:56:49
Enzo Ferrari zei ooit: “Aerodynamics are for people who can’t build engines.” Ferrari ging nooit over efficiëntie. Ferrari ging over excess.

Fightclub grootste winnaar Communicatieprijs Brabant

26-05-2026 | 09:17:00
Communicatieclub Brabant heeft donderdag 21 mei in het Klasse Theater in Tilburg de winnaars van de Communicatieprijs Brabant 2026 bekendgemaakt.

Fightclub en Mora lanceren Boxstaef in België

18-05-2026 | 05:00:00
De frituursnack is ontwikkeld in samenwerking met de Belgische contentmaker, die bekendstaat om zijn video’s over eten en frituurcultuur.

Cees Faes: You Dutch? Lots of Dutch girls inside

14-05-2026 | 17:55:00
Er schieten momenteel meer AIO-bureaus (AI Optimization) uit de grond dan proppers op de strip van Lloret de Mar in 1998

Fightclub en DELTA Energie zetten betaalbaarheid centraal

12-05-2026 | 14:58:00
Fightclub ontwikkelde voor DELTA Energie een nieuwe merkpositionering en campagne onder de belofte Op jouw manier.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KesselsKramer in voorlopige surseance

29-05-2026 | 14:19:00
Het Amsterdamse creatieve bureau KesselsKramer is door de rechtbank Amsterdam op 27 mei 2026 voorlopige surseance van betaling verleend. Mr. Els Doornhein van De Vos& Partners Advocaten is als bewindwoerder aangesteld

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Websitebeheerder / Webflow Developer

29-05-2026 | 10:56:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Websitebeheerder / Webflow Developer - Parttime

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior Social Media Manager

29-05-2026 | 10:01:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Social Media Manager - Fulltime · Amsterdam

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Social Creative

29-05-2026 | 09:18:00
ACE is per direct op zoek naar Senior Social Creative - Fulltime · Amsterdam

FCB Amsterdam ontwikkelt WK-campagne voor Kansspelautoriteit

28-05-2026 | 14:51:19
De Kansspelautoriteit lanceert richting het WK voetbal 2026 de campagne Laat je niet zoek spelen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.