VENGEAN vernieuwt campagne voor Beequip
Beequip, een equipment lease specialist voor zwaar materieel, vaar- en voertuigen, zet haar campagne voort met een ander hoofdstuk. Met als doel om mkb’ers te verduidelijken dat er meer mogelijk is bij Beequip, dankzij experts die de waarde van equipment kennen en deze centraal zetten in de lease-aanvraag.
In samenwerking met creative branding agency VENGEAN, is het bedrijf sinds de introductie in 2015 gegroeid tot een alternatieve, non-bancaire, financier in Nederland, met meer dan 2 miljard aan financieringen. Beequip wil dat mkb-bedrijven doen waar ze het meest van houden - hun bedrijf laten bloeien en groeien door druk bezig te blijven, net als bezige bijen. Dus rust Beequip ondernemers uit door hen te helpen uitgerust te zijn. Vandaar de claim: BEE EQUIPPED!
De 360-graden campagne bouwt op het succes van het in 2021 ingezette communicatieconcept, loopt vanaf deze maand op radio en zal verder verschijnen in online Social & Display, OOH en sponsoring, waarbij extra focus op duurzaamheid en innovatie naar voren gebracht wordt. Zo zal er vanaf deze week in de radiocommercial naast het vertrouwde geluid van zwaar materieel ook het geluid van elektrisch materieel te horen zijn.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult
VENGEAN & Hans Anders: Belofte ook dit jaar waarmaken
eyes + more en VENGEAN lanceren campagne met Sylvie Meis
VENGEAN zet campagne Hans Anders voort met Yvon Jaspers
Natuurbegraafplaatsen van Waarde en VENGEAN: Emotie van Jouw stukje Aarde overbrengen
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed
Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing
HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards
[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social
truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers