VENGEAN ontwikkelt vervolg campagne Hans Anders

VENGEAN heeft het vervolg van een campagne voor Hans Anders ontwikkeld die voortgaat op de in mei 2023 ingezette lijn van het communicatieconcept.

Hans Anders herintroduceerde het merkconcept Alleen de prijs is anders. De 360-campagne draaide rond het verhaal van Isa (Hans & Isa), het meisje dat voor het eerst met een bril op naar school ging. Ook in de vervolgcampagne staan uit het leven gegrepen, herkenbare momenten rondom horen en zien centraal.

Met de campagne wil de opticien benadrukken zich meer dan 40 jaar in te zetten om goed zien en horen voor iedereen betaalbaar en bereikbaar te maken.

Studio Klempo en Amp Amsterdam werden betrokken voor sonic branding, sound design en productie van de radiocommercials en Juul op den Kampe van Pink Rabbit productions regisseerde met zijn kenmerkende, documentaire-achtige benadering zowel de eerste als de twee recente tv-commercials en online / Social video’s. Ron Gessel was aanwezig op de set netals fotograaf.

Opa Emile en Tess

De campagne gaat in het tweede kwartaal opnieuw van start in alle kanalen. Dit keer met het ontroerende verhaal van Isa’s opa (Hans & Emile) – waarmee Hans Anders expertise in audio een extra boost krijgt.

Opa Emile is op leeftijd maar nog altijd jong van geest, en vindt zijn hoortoestel – tegen beter weten in - nog niet bij hem passen. Later in het voorjaar wordt Tess (Hans & Tess) geïntroduceerd, die vlak voor haar sollicitatie twijfels krijgt over haar opvallende bril. Beide hoofdpersonen worden uiteindelijk positief in hun keuze gesterkt door hun omgeving.

Beide verhalen tonen herkenbare situaties die duidelijk maken waarom goed horen en zien voor iedereen belangrijk is en voor iedereen toegankelijk zou moeten zijn. Net als gehoord én gezien worden.

Hans Anders zal met 360-graden communicatie in alle off-en online kanalen – ook in de winkels – met aansprekende acties en heldere taal zijn boodschap kracht bij zetten.

Vengean ontwikkelde eerder de rebranding van de groupsmaatschappij Hans Anders Retail Group die voortaan nexeye heet en waar Hans Anders, eyes + more en Direkt Optiek onder vallen.


Credits:

Adverteerder: Hans Anders | Brand Strategy & Communication Concept: VENGEAN | Filmproductie en regie: Pink Rabbit (regie: Juul op den Kamp) | VO recording & soundlogo | Amp Asterdam | Sound design: Studio Klempo (Thijs Felperlaan) | Muziek Compositie “Isa” Amp Amsterdam | Muziek Compositie “Opa” en “Tess”: Ricky Cherim | Fotografie: Ron Gessel

www.vengean.com

www.hansanders.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

eyes + more vervolgt campagne met Sylvie Meis

05-03-2026 | 09:38:19
In deze fase staat het delen van voordeel centraal. De creatieve ontwikkeling van de campagne is in handen van VENGEAN.

Andy Mosmans: Zonder visie geen sterk merk

27-02-2026 | 14:09:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.

VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult

12-02-2026 | 16:56:08
Het organisatieadvies- en ontwikkelbureau kiest voor een koerswijziging om zijn positie als consultant in de publieke sector te versterken.

VENGEAN & Hans Anders: Belofte ook dit jaar waarmaken

10-02-2026 | 09:00:00
Hans Anders en VENGEAN hebben een vervolg ontwikkeld op de eerdere campagne van Hans Anders uit 2025 met dit keer Yvon Jaspers en haar dochter Keesje in de hoofdrol
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.