
VENGEAN creëert campagne voor haverkoek ’t Stoepje
VENGEAN heeft samen met Bakkerij ’t Stoepje een landelijke campagne opgezet waarin klanten een nieuwe smaak voor de bekende haverkoek konden kiezen. Meer dan duizend inzendingen later is de winnende combinatie bekend: sinaasappel en witte chocolade. De koek is vanaf september verkrijgbaar bij alle marktkramen van ’t Stoepje.
De campagne maakt deel uit van een breder merktraject dat VENGEAN ontwikkelde voor Bakkerij ’t Stoepje, onderdeel van Market Food Group. Het concept richt zich op het versterken van de positie van ’t Stoepje als de marktbakker van Nederland.
Betrokkenheid via markt en social media
Het smaaktraject werd visueel ondersteund met een campagnevideo, geproduceerd in samenwerking met House of GRATE. Klanten werden betrokken bij het creatieproces via social media en op de markt zelf. Dit leverde niet alleen een nieuwe smaak op, maar ook content waarmee ’t Stoepje zich op herkenbare en toegankelijke wijze positioneert.
De campagne sluit aan op het merkthema Warm, warmer, warmst en laat zien hoe merkverhalen, klantinteractie en productontwikkeling samenkomen op de markt.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
VENGEAN ontwikkelt rebranding voor ChainCraft
VENGEAN ontwikkelt merkactivatie Bakkerij 't Stoepje
Deze commercials maken kans op Gouden Loeki
VENGEAN blikt terug: Result ADR positioneert conflict als kracht
Hans Anders breidt campagne met André van Duin uit
Gepubliceerd door: Daan Dekkers