[Vacatures] ZIGT zoekt een Data Engineer/ Business Intelligence Consultant

ZIGT is per direct op zoek naar een:

Data Engineer/ Business Intelligence Consultant

Big data en BI zijn momenteel booming! Ook binnen ZIGT. Als onderdeel van onze brede dienstverlening gericht op marketingcommunicatie-, media- en e-commerce- vraagstukken, bieden wij onze klanten ook oplossingen voor datavraagstukken. En ons data team groeit!

Na meer dan 3 jaar ervaring heeft data voor jou binnen een media of performance optiek in de vorm van Business Intelligence geen verrassingen meer. Als Data Engineer / Business Intelligence Consultant is het verzamelen van grote hoeveelheden data voor jou geen kunst. Je streeft naar geautomatiseerde data flows en draait je hand niet om voor het cleanen van ruwe data. Je weet als geen ander hoe van een enorme hoeveelheid gegevens ook echt nuttige informatie te maken. Voor klanten uit allerlei verschillende branches verzorg jij passende BI oplossingen en data analyses. Kortgezegd jij bent de persoon waar iedereen terecht kan voor vragen omtrent BI, ETL en data analyse.

Wat ga je doen?

  • Het signaleren van klantwensen en deze vertalen naar een BI oplossing
  • Het beheren en onderhouden van de business intelligence environment
  • Het doorontwikkelen van onze etl en verrijken van ons data warehouse
  • Meedenken over data architectuur en modellering
  • Waarborgen van data kwaliteit
  • Delen van kennis in team– en in groter verband (zowel intern bij ZIGT als met klanten)
  • Actieve bijdrage aan innovatie van de stack.

 

ZIGT biedt 

  • Fulltime baan (36-40 uur);
  • Freedom to grow: jij wilt groeien in je vak, ZIGT maakt het mogelijk;
  • De vrijheid en de mogelijkheden om je te ontwikkelen met trainingen en opleidingen;
  • Een goed salaris dat past bij jouw kennis en ervaring;
  • Een fijne werksfeer en ruim 140 toffe collega’s in Hoofddorp, Utrecht, Arnhem, Tilburg en Brussel;
  • Elke dag een vers bereide 3-gangen lunch;
  • Laptop, thuiswerkvergoeding, aantrekkelijke pensioen- en bonusregelingen;
  • Combinatie van thuiswerken en op kantoor.

 

ZIGT vraagt

  • Minimaal drie jaar ervaring binnen Data Engineering en/of Business Intelligence.
  • HBO/WO werk- en denkniveau, afgestudeerd in kwantitatieve richting (econometrics, mathematics, computer science, information science etc.).
  • Ervaring met Business Intelligence tools zoals Power BI, Qlik Sense en/of Tableau.
  • Kennis van ETL, API’s en cloudplatformen zoals AWS
  • Ervaring met analytische scripting talen zoals Python en R.
  • Verbaal en schriftelijk sterk in de Nederlandse en Engelse taal.
  • Analytisch, communicatief sterk, klantvriendelijk en je werkt graag in teamverband.
  • Je bent fulltime beschikbaar.

 

Interesse? Solliciteer hier

www.zigt.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG

19-01-2026 | 14:16:00
In het vervolg staan opnieuw medewerkers centraal en laat het bedrijf zien hoe menselijkheid een rol speelt in het werk van accountants en consultants.

De 25 meest gelezen columns van het jaar 2025

22-12-2025 | 17:41:00
Welke onderwerpen raakten dit jaar een snaar bij marketingprofessionals? Het antwoord laat zich lezen in de cijfers

Total Design ontwikkelt merkcampagne voor M line

04-12-2025 | 14:57:00
M line heeft gekozen voor Total Design voor de ontwikkeling van de merkcampagne Get ready for greatness, die deze week van start gaat op televisie, online, out-of-home, print en radio.

Monks ontwikkelt Veerkracht-campagne voor Pink Ribbon

28-10-2025 | 17:25:00
Kleine gebaren zijn nooit echt klein. Een berichtje, een knuffel, een herinnering of een cadeautje: ze brengen steun, hoop en bouwen veerkracht, in de ander en in onszelf.

Nicky Levinschi: Welk type mediabureau past bij jou merk?

04-06-2025 | 11:33:02
Een goed mediabureau is meer dan alleen een uitvoerder, je gaat idealiter met elkaar een duurzame strategische relatie aan.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.