[Vacatures] PINK zoekt een GEO Specialist

PINK is per direct op zoek naar:

GEO Specialist - Groningen • 32 - 40 uur

Pak die kans...

Vooral omdat dit jouw kans is te pionieren binnen een vakgebied in ontwikkeling: carte blanche, vrijheid en lekker zelfstandig. Zo maak jij onze klanten zichtbaar. Dit gaat over zichtbaarheid in Large Language Models (LLM's). Welke? ChatGPT, Gemini, Claude en andere AI-platforms. Jij onderzoekt dit, snapt dit, owned dit!  

Dus produceert jouw brein met plezier rake GEO-strategieën? Dan krijg je hier alle ruimte dit verder uit te bouwen en toe te passen op grote, toffe merken. Wij rollen die roze loper vast uit…    

Rol

Wij zoeken dus een energieke GEO-specialist (in spe), met SEO ervaring. Werk je bij ons, dan ben je als GEO-specialist verantwoordelijk voor het uitwerken van strategieën en (natuurlijk;) het behalen van de beste resultaten voor onze klanten.

Zo combineer je ‘s ochtends analyses met AI-tools, en ga je na de lunch LLM-proof content-strategieën ontwikkelen. Vol bewondering zien we hoe jij werkt aan structured data, entiteiten en semantische relevantie, en tussen de koppen koffie door fikst dat klanten genoemd & geciteerd worden in AI-antwoorden. En dan vertaal je ook nog SEO-principes naar het nieuwe AI-tijdperk! 

Nee. Wij zoeken geen GEO-goeroe, maar iemand die doorpakt. Geen GEO-genie, maar iemand die aanhaakt. Bottom line? Iemand die binnen PINK lekker met GEO gaat experimenteren: doen, falen en opnieuw proberen!  

PINK! 

PINK the color, PINK the name. Hoe het is gelukt om één van de grootste onafhankelijke digitale marketingbureaus van Nederland te worden? Door te zijn wie we zijn: een hechte club vol energieke, ambitieuze mensen. Mensen die houden van aanpakken, doorpakken, afmaken. Altijd.

Echte vakidioten dus. Zo ademen we digital marketing, en werken wij dagelijks aan slimme oplossingen die bedrijven helpen groeien. En ja: GEO speelt hierin een grote rol, en jij dus misschien ook;) 

En dan werken we ook nog vol vanuit media, creativiteit & technologie: een ijzersterke basis. So that’s us: connecting media & creativity through technology!  

Wij

  • Een passend salaris
  • Een gezellige en fijne werkomgeving in hartje Groningen
  • De leukste collega’s 
  • Pensioen
  • Uitjes, genoeg borrels en interessante kennissessies
  • Onbeperkt toegang tot OpenUp
  • Vrijheid
  • en nog veel meer

Jij

  • specialist
  • >2 jaar ervaring SEO (onpage, technisch, content).
  • nieuwsgierig
  • interesse in zoekgedrag buiten traditionele zoekmachines
  • kent ontwikkelingen/updates GEO-wereld
  • communicatief
  • handig met Google Search Console, Ahrefs, ChatGPT, Gemini  
  • hbo werk- en denkniveau
  • handig in klantcontact & presentaties

Spijkers met koppen?

Dusss… nieuwsgierig, beschikbaar en enorm veel zin bij ons aan te sluiten? Solliciteer hier. Meer weten voordat je solliciteert? Bel met Myrthe Kamp (050 21 10 763) en vraag haar het hemd van het lijf;) 

www.werkenbijpinkagency.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

PINK vertaalt attractieconcept naar campagne

02-04-2026 | 09:11:57
De campagne vertaalt dit uitgangspunt naar een verhaallijn die aansluit bij de thematiek van het park.

PINK ontwikkelt datagedreven campagne voor IKEA Delft

30-03-2026 | 08:36:23
De vestiging kiest het bureau als mediapartner voor een campagneaanpak waarin data, media en creatie worden gecombineerd.

[Vacatures] PINK zoekt een Lead Social

26-03-2026 | 10:06:00
PINK is per direct op zoek naar Lead Social - Groningen • 32-40 uur 

Youri Wanders: Verdienmodellen – we missen het punt

24-03-2026 | 09:53:00
LinkedIn staat er vol mee, vakbladen geven het veel aandacht en de afgelopen tijd zit ik opvallend vaak in gesprekken over verdienmodellen

PINK wordt social videopartner van StudyGo

19-03-2026 | 09:31:00
StudyGo, onderdeel van Futurewhiz (bekend van Squla), heeft PINK aangesteld als social videopartner.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

Programma Agency at Night in Rotterdam bekend

13-04-2026 | 15:59:12
Tijdens het evenement openen tientallen creatieve en digitale bureaus hun deuren voor publiek en laten zij zien wat er normaal achter de schermen gebeurt.

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.