[Vacatures] Global Media & Entertainment zoekt een Team Lead Operations

Global Media & Entertainment is per direct op zoek naar:

Team Lead Operations (36/40 uur)

Wij zijn Global Media & Entertainment, de grootste buitenreclame-exploitant van Nederland. Dagelijks brengen wij merken onder de aandacht via onze analoge en digitale reclameobjecten in bushokjes, op stations en o.a. in supermarkten. Onze Operations afdeling zorgt ervoor dat deze objecten geplaatst, onderhouden en verwijderd worden volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden.

Om onze groei en ambities verder te ondersteunen, zijn wij op zoek naar een nieuwe collega binnen het Operations team die een scherp oog heeft voor operationele- en kwaliteitstaken. Heb je ervaring met het aansturen van een team in een operationele omgeving? Dat is mooi!

In deze rol stuur je een team van negen mensen aan en rapporteer je aan de Concessie & Operations Director. Jij bent de schakel tussen strategie en uitvoering en zorgt dat alles in de buitenruimte loopt zoals het hoort door het team op de juiste manier aan te sturen.

Je geeft leiding aan een enthousiast team van Projectleiders, Kwaliteitsinspecteurs, Operations Coördinatoren en de Technische Dienst. Benieuwd wie dat zijn? Neem eens een kijkje op de LinkedIn-profielen van Dick of Rona.

Dit ga je doen

Als Team Lead Operations draag jij de eindverantwoordelijkheid voor alles wat er in de openbare ruimte én binnen je team gebeurt. Jij zorgt ervoor dat processen goed zijn ingericht, dat afspraken worden nagekomen en dat de kwaliteit die wij leveren richting onze partners, zoals gemeenten en netwerkbeheerders, continu wordt gewaarborgd.

Je houdt het overzicht en geeft advies. Je hebt een scherp oog voor wat er speelt in de operatie en weet precies waar bijsturing nodig is om processen te verbeteren of knelpunten op te lossen. Je kijkt kritisch naar bestaande werkwijzen en optimaliseert processen, systemen en samenwerking waar mogelijk.

Een belangrijk onderdeel van jouw rol is het toezicht houden op budgetten, planning en voortgang. Je controleert of de toegekende budgetten worden nageleefd, zonder concessies te doen aan kwaliteit of continuïteit. Je bewaakt de voortgang van lopende projecten en processen. Denk daarbij aan de uitrol van buitenreclameobjecten binnen nieuwe concessies, waarbij jij toezicht houdt op de uitvoering en de aansturing door de Projectleiders.

Hoewel je het team aanstuurt en adviseert, krijg je energie van als je praktische zaken oppakt. Aangezien je deze ervaring zelf hebt opgedaan in het werkveld weet je precies wat er nodig is om dingen soepel en effectief te laten verlopen.

Je houdt toezicht op de naleving van contractuele afspraken, signaleert problemen en denkt actief mee over hoe we onze processen slimmer en efficiënter kunnen inrichten.

Welke bijdrage lever je nog meer binnen je team?

Bij de start van een aanbesteding lever jij, samen met de Projectleider, de operationele input aan het Concessieteam. Denk aan zaken als het te plaatsen object, de locatiekeuze, benodigde elektra en montagevoorzieningen. Jullie stemmen gezamenlijk af met leveranciers, voeren overleg en zorgen dat de juiste offertes tijdig en compleet worden aangeleverd.

Samen met de kwaliteitsinspecteurs werk je voortdurend aan de verbetering van onze dienstverlening. Jullie zorgen gezamenlijk voor optimale kwaliteit van onze objecten en een effectieve aansturing van externe servicepartijen. Jij speelt hierin een coördinerende en faciliterende rol.

De Operations Coördinatoren vormen het eerste aanspreekpunt voor aannemers en leveranciers bij vragen, storingen en schades. Zij zijn verantwoordelijk voor het dagelijks beheer van onze objecten, zowel in het veld als in onze systemen. Jij ondersteunt hen actief, zodat zij hun werk zo efficiënt en probleemloos mogelijk kunnen uitvoeren.

Ook de inzet van onze eigen technische dienst valt onder jouw verantwoordelijkheid. Deze collega’s verrichten onderhoud aan een deel van onze objecten in Nederland en worden, waar mogelijk, ingezet bij uiteenlopende projecten. De Operations Coördinator zorgt voor een efficiënte en optimale planning. Jij bewaakt dat de technische dienst haar werkzaamheden goed en veilig kan uitvoeren, door tijdig te voorzien in de juiste middelen, informatie en ondersteuning.

Dit ben je en neem je mee

  • Je hebt HBO werk- en denkniveau en minimaal 5 jaar werkervaring als Manager, Team Lead en/of Leidinggevende, bij voorkeur in de logistiek, bouw, techniek of openbare ruimte.
  • Affiniteit met buitenruimte, techniek, infrastructuur, installatiewerk en ervaring met kwaliteitsbewaking is een pré
  • Je bent gestructureerd, kan makkelijk hoofd- van bijzaken scheiden en hebt een analytische blik.
  • Je bent gewend om proactief te rapporteren en weet informatie helder en gestructureerd over te brengen, bijvoorbeeld in Excel of PowerPoint. Je vertaalt data moeiteloos naar bruikbare inzichten voor het team en het management.
  • Luisteren en meedenken gaat moeiteloos en een oplossingsgericht vermogen hebben heb je vanzelfsprekend.
  • Operationeel ben je sterk, maar even belangrijk is dat je een goede strategische sparringpartner bent voor je team en je manager. Je hebt oog voor visie en houdt het hoofd koel onder druk.
  • Communicatief ben je sterk en je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel voor resultaat.

 

Wat bieden wij?

  •  Een goed salaris passend bij jouw ervaring en kennis.
  •  Onbeperkt aantal vakantiedagen.
  •  Een mobiliteitsbudget, laptop en telefoon.
  •  Opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden.
  •  Een hecht team met enthousiaste collega’s en gezellige events zoals onze jaarlijkse kerstborrel!

 

Het sollicitatieproces

Het sollicitatieproces zal in de week van 25 augustus starten in verband met de zomervakantie.

Enthousiast?

Ben je enthousiast na het lezen van deze vacature? Dan zijn wij op zoek naar jou! Stuur snel je cv naar [email protected]. Om een goede indruk van je te krijgen, vragen wij je een motivatie mee te sturen, waaruit blijkt wie je bent en waarom jij de perfecte keuze voor deze functie bent. We kijken uit naar je reactie en wie weet ben jij binnenkort onze nieuwe Globaller!

www.global.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Nathalie Peters: Groei begint bij je eigen mensen

01-07-2025 | 09:50:00
In gesprek met Peter Wybenga vertelt ze over haar visie op het versterken van in-house marketingteams

Patrick Molleman: Retail en digitaal maken Global sterker

01-07-2025 | 09:28:00
In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over zijn overstap van de bureauwereld naar de out-of-home business, de transformatie van de sector

Kruidvat en Global lanceren landelijk DOOH-netwerk

15-05-2025 | 08:11:00
Kruidvat en Global lanceren landelijk DOOH-netwerk. OptimO bereikt wekelijks vijf miljoen winkelbezoekers

Global geeft 115 bushokjes Enschede sedumdak

24-04-2025 | 14:05:00
Sedumplanten bieden een leefomgeving voor bijen en andere bestuivers

Joe Public | United Playground | O2H | Somention | Global

23-03-2025 | 16:22:00
Marketing Report maakt ieder weekend een selectie van de interessante LinkedIn-posts van afgelopen week

 

Gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.