[Vacatures] DPG Media zoekt een Eindredacteur NU.nl

DPG Media is per direct op zoek naar:

Eindredacteur NU.nl - Amsterdam

Ben jij een eindredacteur die artikelen inhoudelijk sterker en toegankelijker kan maken? Vind je met gemak taalfouten en kun je die snel corrigeren? Dan heeft NU.nl een mooie plek voor jou.

Wat ga je doen?

NU.nl wil het nieuws niet alleen snel, maar ook foutloos brengen. Als eindredacteur haal je voornamelijk vóór publicatie typ- en taalfouten uit onze teksten. Daarnaast verbeter je de opbouw van zinnen en alinea's. Je redigeert niet alleen nieuwsberichten, maar ook liveblogs, achtergrondverhalen, analyses, interviews en teksten voor video's en sociale media.

Wij willen met toegankelijke teksten een zo breed mogelijk publiek bereiken en daar draag jij aan bij. Jouw ogen gaan dagelijks langs vele artikelen en video's over uiteenlopende onderwerpen.

Omdat je teksten van alle deelredacties redigeert, heb je een brede kennis en interesse nodig. Verder ben je in staat scherpe journalistieke vragen te stellen over de artikelen en video's die je beoordeelt. En je geeft redacteuren waar mogelijk waardevolle feedback.

Dit alles doe je 38 uur per week. Ook werk je geregeld 's avonds en in het weekend. De vroegste dienst begint om 6.00 uur, de laatste dienst eindigt om 23.30 uur. Thuiswerken is mogelijk, maar we zien je graag minstens drie keer per week op onze redactie in Amsterdam.

Wat maakt jou de ideale kandidaat?

  • minimaal hbo-denk- en -werkniveau;
  • ervaring met tekstuele eindredactie (het liefst in de journalistiek);
  • affiniteit met nieuws.

Verder ben je iemand die:

  • goed is in taal;
  • snel en onder tijdsdruk kan werken;
  • gestructureerd, zorgvuldig en flexibel is;
  • aantrekkelijke nieuwskoppen en intro's kan maken;
  • goed kan communiceren;
  • graag taalvragen beantwoordt;
  • zich thuis voelt bij onze neutrale toon en feitelijke journalistiek.

Wat krijg je van ons?

Je gaat aan de slag bij een van de meest toonaangevende mediabedrijven van Europa. NU.nl is met acht miljoen maandelijkse gebruikers de grootste nieuwssite van Nederland. Er is veel contact tussen de verschillende redacties en samenwerken wordt gestimuleerd. De sfeer is informeel. Iedereen wordt aangemoedigd zich uit te spreken en mee te denken. Verder krijg je:

  • Een salaris passend bij jouw werkervaring
  • Een 38-urige workweek
  • 8 procent vakantiegeld en 4 procent persoonlijk keuzebudget
  • Jaarlijkse winstdeling op basis van de prestaties van DPG Media
  • Ruimte om je te ontwikkelen, zowel in je functie als online via onze DPG Academy/DPG Campus
  • De mogelijkheid om je eigen culturele feestdagen af te stemmen!
  • Een geweldig nieuw kantoor in Amsterdam (Mediavaert). Van (spontane) borrels tot teamuitjes en ons legendarische personeelsfeest, hier voel je je meteen thuis!

Nog meer redenen om bij DPG Media te willen werken

Bij DPG Media werken we voor meer dan 90 sterke nieuwsmerken, magazines, televisieprogramma’s, radiostations en online services zoals Qmusic, NU.nl, Tweakers, Libelle, VTM en meer. We bereiken maandelijks ruim 90 procent van de Nederlanders en 8 op de 10 Vlamingen. We bieden je een professionele werkomgeving waarin we vrijheid enorm belangrijk vinden. We geven je alle ruimte om aan je toekomst te werken door het aanbieden van workshops en trainingen. Voel je vrij om bij ons ondernemer, leerling en teamspeler te zijn, en vooral om jezelf te zijn. Bij DPG Media is iedereen welkom. Dus solliciteer, wat je achtergrond ook is. Er staan ruim 5.500 slimme collega’s te popelen om je op te nemen in een team, of dat nou een projectteam, een pubquizteam of een sportteam is.

Solliciteren, en dan?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan? Solliciteer hier! Je krijgt binnen 10 werkdagen een reactie op je sollicitatie en te horen of je bij de eerste selectie zit. Zit je bij de eerste selectie, dan zullen we telefonisch contact met je opnemen om een afspraak in te plannen op ons kantoor in Amsterdam. Meer weten? Neem dan contact op met Jan via [email protected].

www.nu.nl

www.dpgmedia.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DPG Media lanceert Audience Discovery Agent

12-03-2026 | 10:58:27
De AI-agent helpt adverteerders en mediabureaus in Nederland en België om op basis van een briefing passende doelgroepsegmenten te vinden

DPG Media promoot studentenabonnement met campagne

06-03-2026 | 10:35:00
Via het platform /topics krijgen studenten gratis toegang tot journalistieke titels van DPG Media.

adpaq voegt DPG Media-audio toe aan DSP

05-03-2026 | 12:27:08
Daarmee krijgen adverteerders en mediabureaus via het platform toegang tot het digitale audio-inventaris van verschillende radiomerken

Radiosector: elke exploitant met eigen commercieel relevante doelgroepdefintie

09-02-2026 | 00:00:00
DPG Media heeft voor de radiostations Joe en Qmusic per 1 januari 2026 de commercieel relevante doelgroep 25-54 jarigen geïntroduceerd. Daarvoor definieerde het mediabedrijf voor zijn radioreclameverkoop de doelgroep 20-49

Bestuur Screenforce benoemt Ton Rozestraten tot voorzitter

06-02-2026 | 12:24:00
Het bestuur van Screenforce heeft Ton Rozestraten (Ad Alliance/RTL Nederland/DPG Media) benoemd tot voorzitter van Screenforce. Hij neemt het stokje oiver van Allard Ruyl (Talpa Media/Talpa Network).


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.