[Vacatures] DPG Media Masters zoekt een E-Commerce Manager Pricewatch - Tweakers

DPG Media is per direct op zoek naar een:

E-Commerce Manager Pricewatch - Tweakers

Ben jij gebruiker en fan van de Pricewatch en werkzaam binnen ecommerce? Zit resultaatgerichtheid in je bloed en vind je het leuk om de gesprekspartner te zijn naar onze klanten over wat de Pricewatch hen kan bieden? Ter versterking van ons conversieteam zijn we per direct op zoek naar een Ecommerce Manager voor de Tweakers Pricewatch.

Wat ga je doen?

  • Als Ecommerce Manager ben je het centrale aanspreekpunt voor de Pricewatch;

  • Je bent verantwoordelijk voor alle Pricewatch-gebaseerde omzet van Tweakers. Je analyseert de resultaten en ontwikkelt in overleg met de interne en externe stakeholders initiatieven om deze resultaten verder te verbeteren;

  • Je fungeert als Ecommerce Manager voor alle afdelingsoverstijgende werkzaamheden met betrekking tot de Pricewatch;

  • Je bent eerste aanspreekpunt voor onze grotere klanten, zoals Coolblue, Bol, Amazon en Megekko;

  • Je bent verantwoordelijk voor het succes van de grote campagnes zoals Black Friday.

Overige verantwoordelijkheden

  • Je zorgt ervoor dat alle processen rondom de Pricewatch optimaal draaien, denk aan zaken zoals feedmanagement, het aansluiten van shops, de datakwaliteit en eCPC-analyses;

  • Je bent verantwoordelijk voor de periodieke forecast en reforcasting van de budgetten;

  • Je neemt deel aan de multidisciplinaire overleggen en fungeert als projectleider of projectlid voor projecten;

  • Je neemt initiatieven voor het vergroten van de omzet. Voor de grotere projecten doe je dit aan de hand van businesscases, die je maakt, pitcht en uitvoert;

  • Je analyseert de resultaten, bijvoorbeeld door het doen van funnel-analyses en deelt deze resultaten met de stakeholders;

  • Je hebt een signaleringsrol bij kansen binnen de markt van de titel. Denk aan analyses draaien bij concullega's, trendanalyses etc.

Wat maakt jou de ideale kandidaat

  • HBO+ werk- en denkniveau;

  • 3 jaar (commerciële-) ervaring binnen de online media, bij voorkeur op gebied van affiliatemarketing / Search Engine Advertising of ecommerce;

  • Ervaring met stakeholdermanagement;

  • Zeer analytisch, maakt beslissingen op basis van data in plaats van gevoel;

  • Ervaring met channable is een pré;

  • Zeer goede beheersing van Google Sheets of Excel.

Soft skills

Daarnaast ben je: klantgericht, oplossingsgericht, ambitieus, zelfstandig, ondernemend, nauwkeurig en kan je helder communiceren met verschillende stakeholders.

Positie in de organisatie

Je komt te werken binnen het conversieteam van DPG Media Special Interest Media (SIM). Binnen SIM richten we ons op verschillende nichetitels. Denk hierbij naast Tweakers aan AutoWeek, de Ondernemer, vtwonen en Ouders van Nu. Titels die zich richten op echte fanatiekelingen, mensen met passie en échte kennis.

Als hét grootste mediabedrijf van Nederland staan we open voor alle talent in de maatschappij. Wij roepen kandidaten met een diverse achtergrond in de breedste zin van het woord dan ook op om te solliciteren op deze functie. Juist door de verschillen tussen collega’s ontstaan verrassende inzichten en innovatieve oplossingen. En dat past dan weer heel erg goed bij ons als organisatie. We zijn benieuwd wie jij bent en welke kwaliteiten en ervaring jij meebrengt.

Wij bieden

  • een prima salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring;

  • een 36-urige werkweek;

  • keuzebudget van 12% (waarvan 8% vakantiegeld);

  • jaarlijkse winstregeling (o.b.v. resultaat van de organisatie);

  • ontwikkelingsmogelijkheden d.m.v. opleidingen en trainingen.

Solliciteren, en dan?

Heb je direct zin om aan de slag te gaan als Ecommerce Manager Pricewatch - Tweakers? Solliciteer dan nu. Je krijgt binnen 10 werkdagen na ontvangst van je sollicitatie altijd een reactie. Zit je bij de eerste selectie, dan zullen we telefonisch contact met je opnemen om een afspraak in te plannen.

Eerst nog wat meer weten? Oliver, onze Recruiter, beantwoordt graag je vragen. Stuur een mail naar [email protected] of bel naar 06-29832628.

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 Lees ook:

Context bepaalt succes: platform en omgeving maken verschil

03-09-2025 | 10:41:06
Niet alleen wat je vertelt doet ertoe, maar vooral waar en aan wie. Want de context waarin een boodschap verschijnt, bepaalt in hoge mate of deze aankomt.

De helft van de Nederlanders verlaagt kledingbudget

02-09-2025 | 17:23:00
Samen met Panel Inzicht onderzochten we onder 1.000 respondenten tussen de 16 en 65 jaar wat het winkelgedrag is van de Nederlandse consument.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Management Assistent Hoofdredactie Trouw

02-09-2025 | 10:18:00
DPG Media is per direct op zoek naar Management Assistent Hoofdredactie Trouw - Amsterdam

Daphne Deckers wordt vaste columnist bij Libelle

02-09-2025 | 09:56:00
Uit lezersonderzoek bleek dat zij hoog op het verlanglijstje stond van de lezers. Vanaf 2 september verschijnt haar eerste bijdrage.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Visual Storyteller

02-09-2025 | 09:56:00
DPG Media is per direct op zoek naar Visual Storyteller - Rotterdam

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data

05-09-2025 | 12:26:13
Door de explosie van streamingplatforms, on-demand content en gefragmenteerd kijkgedrag hebben traditionele meetmethoden moeite om het tempo bij te houden

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Marlene

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.