Tomas Dankers aangesteld als Head of Strategy NOBEARS

Full-service digitaal bureau NOBEARS benoemt Tomas Dankers tot Head of Strategy. In die rol is Dankers verantwoordelijk voor de verdere professionalisering van de discipline-strategie binnen NOBEARS group en geeft hij leiding aan een team van strategen die klanten adviseren op het vlak van branding, user experience, development en marketing.

Tomas Dankers: “Met het klantportfolio bedient NOBEARS diverse sectoren en maken ze écht het verschil binnen de gehele customer experience. Deze slagkracht en brede dienstverlening in combinatie met strategische uitdagingen, past enorm goed bij mij.”

Dustin Karelse, CEO van NOBEARS Group: “Tomas combineert kennis op het gebied van UX, ontwerp, innovatie en development. Hierdoor kan hij alle facetten van de CX-strategie belichten, wat enorm waardevol is voor NOBEARS.”

www.nobears.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michael Versélewel de Witt Hamer: REVITALIZE begint bij strategie

19-02-2026 | 09:43:00
In gesprek met Bas Vlugt en sidekick David de Jong vertelt hij hoe zijn bureau organisaties begeleidt bij rebrandingtrajecten

VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde

17-02-2026 | 09:01:00
In de merkstrategie staat de combinatie van centrale kwaliteitsbelofte en lokale identiteit centraal.

Cees Faes: Niemand van ons had het merk ‘Bad Bunny’ bedacht

09-02-2026 | 14:36:00
Ik was eigenlijk helemaal niet van plan om over Bad Bunny te schrijven.

Crisp PR gaat verder als Blaudruck

09-02-2026 | 10:27:56
Het bureau kiest ervoor om verdiende aandacht als vertrekpunt te nemen voor communicatie en campagnes en positioneert PR als onderdeel van de marketingmix.

Bas Vlugt: Brands, pick a side (or maybe not)

09-02-2026 | 09:44:00
Bas Vlugt: Brands, pick a side (or maybe not)


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

47 Rotterdamse bureaus openen deuren tijdens Agency at Night

25-02-2026 | 12:17:00
Op vrijdag 29 mei 2026 vindt de derde editie van Agency at Night plaats. Tijdens de open avond openen 47 creatieve en digitale bureaus in Rotterdam hun deuren voor publiek

Publicis Groupe huurt bedrijfspand in Amsterdam-Schinkel

25-02-2026 | 11:34:00
Publicis Groupe heeft het bedrijfspand Staal-Kade gehuurd in het bedrijvengebied Amsterdam-Schinkel. Dit hebben vastgoedpublicaties als Vastgoedmarkt bekend gemaakt

Draft Digital ontwikkelt AI agent-to-agent displaycampagne BridgeFund

24-02-2026 | 16:43:00
De campagne kwam tot stand in samenwerking met Scope3, VDS Publishers en Planet Nine Media.

MR.BRAND ontwikkelt campagne voor Van Bruggen

24-02-2026 | 15:16:00
De financiële dienstverlener bouwt daarmee voort op de koers die in 2025 werd ingezet na de rebranding met een kortere naam en aangescherpte uitstraling.

OK Creative Agency ontwikkelt merkcampagne De Beren

24-02-2026 | 14:58:00
De horecaketen telt ruim 25 bezorgrestaurants in Nederland, maar die tak van het merk is nog niet bij iedereen bekend.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.