Tomas Dankers aangesteld als Head of Strategy NOBEARS

Full-service digitaal bureau NOBEARS benoemt Tomas Dankers tot Head of Strategy. In die rol is Dankers verantwoordelijk voor de verdere professionalisering van de discipline-strategie binnen NOBEARS group en geeft hij leiding aan een team van strategen die klanten adviseren op het vlak van branding, user experience, development en marketing.

Tomas Dankers: “Met het klantportfolio bedient NOBEARS diverse sectoren en maken ze écht het verschil binnen de gehele customer experience. Deze slagkracht en brede dienstverlening in combinatie met strategische uitdagingen, past enorm goed bij mij.”

Dustin Karelse, CEO van NOBEARS Group: “Tomas combineert kennis op het gebied van UX, ontwerp, innovatie en development. Hierdoor kan hij alle facetten van de CX-strategie belichten, wat enorm waardevol is voor NOBEARS.”

www.nobears.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Here lanceert positionering SharePeople: De Gezondernemers

03-12-2025 | 11:48:00
Een beweging van zelfstandigen die samen gezond ondernemen en anders denken over succes. Niet enkel in termen van omzet, groei of klanten

Brand Potential versterkt merkfundament EZ Wheels

02-12-2025 | 09:00:03
De samenwerking richt zich op het aanscherpen van het merkfundament, het verbeteren van de digitale zichtbaarheid en het ontwikkelen van een go-to-marketstrategie voor verdere expansie.

The Others maakt eindejaarscampagne Kinderfonds

27-11-2025 | 08:54:07
De campagnefilm laat zien wat afstand betekent wanneer een kind in het ziekenhuis ligt en hoe de Ronald McDonald Huizen die afstand helpen overbruggen.

Total Design ontwikkelt merkstrategie voor Future Up

25-11-2025 | 15:41:24
De naamswijziging markeert een nieuwe fase voor de organisatie die inzet op duurzaam en concurrerend ondernemen.

The Others ontwikkelt visuele identiteit fonQ

24-11-2025 | 09:19:02
De stijl brengt naar voren dat het merk zich richt op uitgesproken en toegankelijke woonproducten.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Giesbers ontwikkelt kerstservice BoodschAPPEN

04-12-2025 | 08:47:57
Boodschappen.nl introduceert tijdens de kerstdagen een WhatsApp-service waarmee consumenten direct hulp krijgen bij kookproblemen.

The Family zet muziek en humor in tegen vapen

03-12-2025 | 10:18:00
Centraal staat The Organs, een fictieve band bestaande uit de longen, het hart en de hersenen: de organen die worden getroffen door vapen.

Lukas van de Ven: De stem van Mulisch als statement

03-12-2025 | 08:45:00
Marketing Report sprak met Janneke Bakker, relatiemanager bij Passend Lezen, en Lukas van de Ven, Executive Creative Director bij The Family

[Vacatures] iO zoekt een Projectleider Content

03-12-2025 | 08:30:00
iO is per direct op zoek naar Projectleider Content - Campus Amsterdam

[Vacatures] Bauer Media Outdoor zoekt een Sales Support (Tijdelijk)

03-12-2025 | 08:18:00
Bauer Media Outdoor is per direct op zoek naar Sales Support (Tijdelijk) 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.