[The List] De Reclamefabriek

BESCHRIJVING BUREAU

De Reclamefabriek is een reclamebureau met zo'n 30 gepassioneerde professionals, dat volop inzet op innovatie voor de wereld van morgen. Door creativiteit te combineren met onze eigen geavanceerde softwareoplossingen, bieden wij onze klanten de mogelijkheid om zowel mét als zonder onze hulp, creatieve reclamematerialen vanuit een campagne-idee, middelen breed, te creëren op een snelle, efficiënte en kosteneffectieve manier.

Onze toegevoegde waarde voor klanten ligt in het automatiseren van processen, zowel aan hun kant als aan de onze. Hierdoor kunnen zij (en wij) zich concentreren op het leveren van hoogwaardige en foutloze creatieve output. Dit resulteert in een hoger rendement uit hun team én uit hun reclame-euro.

Onze unieke kracht ligt in het feit dat we eigen softwareoplossingen inzetten om creatieve processen te automatiseren. Hierdoor wordt de klant ontzorgt en kan de focus op het verhogen en verbeteren van de creatieve output. Met andere woorden, techniek ontzorgt, creativiteit bloeit op en merken groeien! Klanten kunnen ook met onze software zelf professionele uitingen maken.

Om deze visie te realiseren, beschikken we over een eigen development-afdeling die voortdurend werkt aan softwareoplossingen, zowel voor onze interne behoeften als die van onze klanten en de markt. Ons doel is om reclamemaken beter, sneller, slimmer en kostenefficiënter te maken.

Daarnaast staan wij ook bekend als 'digitale folder specialist'. Door onze jarenlange ervaring en bewezen trackrecord bij grote retailers vanaf 2014, zijn wij in staat om digitale foldercontent te optimaliseren voor maximale conversie. Of het nu gaat om dynamische, interactieve of hybride folders of magazines.

CONTACTGEGEVENS

Papaverhof 60
1032 LX Amsterdam
0615-043 299

WEBSITE

www.de-reclamefabriek.nl

SOCIAL MEDIA

Linkedin
Instagram
Facebook

AANTAL WERKNEMERS

30

KLANTEN

ALDI
Praxis
Bol
Makro
Subway
Lampidee
RAI Amsterdam
Zorggroep Apeldoorn
Bauhaus

SPECIALISMEN

De Reclamefabriek is gespecialiseerd in maken van reclamematerialen voor het aanjagen van aanbiedingen

GEWONNEN PRIJZEN SINDS 2022

Folderaward 2023 voor ALDI

CONTACTPERSOON 

Marieke de Koning
[email protected]
0615-043 299

ALGEMEEN DIRECTEUR

Marloes Posthuma
[email protected]

SHOWREEL

 

The ListTHE LIST

Marketing Report lanceert reclamebureau-database The List. Alle bureaus in Nederland kunnen zich gratis registreren.

Een wel heel makkelijke manier om je extra in de kijker te spelen bij marketeers en pitchbegeleiders.

Registreer jouw bureau voor The List hier

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] Freshheads

09-12-2025 | 13:28:18
Freshheads helpt organisaties om ideeën en problemen te vertalen naar digitale oplossingen die meegroeien met de vraag.

[The List] MediaMaze

09-12-2025 | 13:14:00
Het team van MediaMaze helpt onjuiste, onvolledige of negatieve berichtgeving op Google te verwijderen of te vervangen door positieve/neutrale content

[The List] NOISE

08-12-2025 | 11:30:00
Wij zijn NOISE. Een creatief bureau met gedragsstrategie als superkracht.

[The List] MOOI the agency

08-12-2025 | 10:32:00
MOOI the agency is een full-service communicatiebureau gespecialiseerd in mode, beauty en lifestyle.

[The List] Higuita

01-12-2025 | 12:41:00
Vergeet alle bla bla die je kent uit onze industrie. Net als René Higuita zijn voeten liet spreken, weet wij hoe we met creatieve campagnes de harten van je doelgroep kunt winnen.
 

 

 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Stedin zet energietransitie centraal in employer branding

17-12-2025 | 13:56:00
Stedin heeft een employer branding campagne gelanceerd onder de naam Werk dat energie oplevert. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met bureau N=5.

StudioM eert bekerhelden in Eurojackpot KNVB Beker-campagne

17-12-2025 | 12:53:00
De contentserie markeert dat het bekertoernooi voortaan de naam Eurojackpot KNVB Beker draagt en richt zich op de spelers die het toernooi kleur geven.

ABU en Higuita doorbreken beeld rond uitzendwerk

17-12-2025 | 10:37:19
In de campagne vertellen uitzendkrachten zelf hoe hun werk aansluit bij hun leven en ontwikkeling.

LePub en Heineken stimuleren echte gesprekken

17-12-2025 | 09:27:15
Met de pilot Could Have Been a Heineken willen de partijen mensen stimuleren om minder te communiceren via audio en vaker face-to-face af te spreken.

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.