The Best Social Awards: dit zijn de winnaars van de tiende editie

Voor het tiende jaar op rij zijn donderdag 1 januari The Best Social Awards uitgereikt. Bram Krikke was de winnaar van de avond. De radio-dj ging als enige met twee awards naar huis, namelijk voor Beste Personality en voor de nieuwe categorie Beste Duo samen met TikTokkerPieter Valley. Ook de Bankzitters, TikTokker Levi, de Hofman-broers en oud Temptation Island-deelnemer Iris de Waard, mochten een prijs in ontvangst nemen.

Diederik Broekhuizen: "Toen ik tien jaar geleden een blog begon over al het moois en grappigs op social media, had ik nooit durven dromen dat The Best Social tot zoiets groots zou uitgroeien. Ieder jaar weer kenmerken we ons doordat we gevestigde namen vieren en opkomende creators erkennen. Deze enorme awardshow in de Kromhouthal, tijdens een jubileumjaar, voelt als een grote mijlpaal."

Van 11 tot en met 22 januari konden er via de website van The Best Social Awards stemmen worden uitgebracht op de genomineerden. Meer dan 170.000 mensen brachten een stem uit op hun favoriete social smaakmakers. De presentatie was in handen van Igmar Felicia en Janey Jacké. Tijdens de awardshow werden ook vijftien business awards uitgereikt.

Winnaars van The Best Social Awards 2024

De complete lijst met alle genomineerden en categorieën is hier te vinden.

www.thebestsocialawards.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

N=5 en Breaker spelen in op internetcultuur

10-07-2025 | 15:39:26
Bekende GIF-personages worden losgemaakt uit hun eindeloze loops, waarmee Breaker voor het eerst in 24 jaar afstapt van de bekende knijpverpakking.

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Social Advertising Consultant

10-07-2025 | 12:35:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Social Advertising Consultant - Hybride werken vanuit Utrecht, Groningen of Dongen (32 - 40 uur)

Lemon Scented Tea en Cortina presenteren twee campagnefilms

09-07-2025 | 16:22:00
Het Nederlandse fietsmerk Cortina bouwt samen met creatief bureau Lemon Scented Tea verder aan de merkpositionering Original as you.

Julie Meulesteen: Mobiel winnen is key

09-07-2025 | 09:32:00
In het artikel staan de 5 belangrijkste learnings voor adverteerders uit het jaarlijkse onderzoek: What’s Happening Online?

The Invaders en Helpwanted samen tegen online haat in gaming

08-07-2025 | 16:07:00
De campagne Love to End the Hate Game bracht prominente Nederlandse streamers samen om het onderwerp bespreekbaar te maken.

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.