Techonomy sluit zich aan bij The Relevance Group

Het Eindhovense digitale en data-dienstverleningsbedrijf Techonomy wordt onderdeel van The Relevance Group, een netwerk van Europese bedrijven dat zowel lokaal als internationaal opereert. Eerder dit jaar sloot ook onderzoeksbureau Markteffect zich aan bij de groep.

Techonomy richt zich sinds acht jaar op digitale en data-oplossingen voor bedrijven en maatschappelijke organisaties in Nederland en België. Het bedrijf is de afgelopen jaren sterk gegroeid en zal onder dezelfde naam en directie blijven opereren binnen The Relevance Group.

Hesam Fahimi, CEO van Markteffect, en Boj Nefkens, CCO: “Hiermee krijgt The Relevance Group in de Benelux een enorme boost. Het biedt voor opdrachtgevers van beide bureaus veel mogelijkheden tot kruisbestuiving in de dienstverlening.”

Damian François, CEO van Techonomy: “We zijn een volwassen dienstverlener geworden met 65 experts in het digitale en data domein. De samenwerking binnen The Relevance Group past perfect bij onze ambitie om onze toegevoegde waarde voor klanten in Nederland en België te vergroten.”

Peter Sprenger, oprichter van Techonomy: “De samenwerking met The Relevance Group is iets om trots op te zijn en sluit aan bij onze route van startup naar grown-up bedrijf. De belangen van onze klanten en de ontwikkeling van onze medewerkers blijven ook in de toekomst centraal staan.”

www.markteffect.nl

https://www.techonomy.nl/en/

www.therelevance.group

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Markteffect verkozen tot Data & Insights Bureau van 2025

27-06-2025 | 08:03:00
De prijs werd toegekend vanwege de combinatie van groei en maatschappelijke betrokkenheid, aldus de jury. Het bureau uit Eindhoven won de prijs al in 2020.

Markteffect: AI en klimaat spelen kleine rol bij studiekeuze

18-06-2025 | 14:59:05
Steeds meer maatschappelijke onderwerpen spelen een rol in het leven van middelbare scholieren.

The Relevance Group neemt Beautiful Lives over

13-05-2025 | 11:47:00
Deze Europese groep richt zich op de mogelijkheden van data en telt in de Benelux al Markteffect, Techonomy en TDA Group als aangesloten bureaus.

Markteffect: Helft Nederlanders zet minder geld opzij

01-05-2025 | 19:07:47
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat een ruime meerderheid van de consumenten merkt dat hun financiële situatie onder druk staat.

The Relevance Group breidt netwerk uit met TDA Group

30-04-2025 | 10:30:00
Met deze uitbreiding bestaat het collectief nu uit acht gespecialiseerde bureaus op het gebied van marketing technology, data science, insights en AI.

 

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.