Techonomy sluit zich aan bij The Relevance Group

Het Eindhovense digitale en data-dienstverleningsbedrijf Techonomy wordt onderdeel van The Relevance Group, een netwerk van Europese bedrijven dat zowel lokaal als internationaal opereert. Eerder dit jaar sloot ook onderzoeksbureau Markteffect zich aan bij de groep.

Techonomy richt zich sinds acht jaar op digitale en data-oplossingen voor bedrijven en maatschappelijke organisaties in Nederland en België. Het bedrijf is de afgelopen jaren sterk gegroeid en zal onder dezelfde naam en directie blijven opereren binnen The Relevance Group.

Hesam Fahimi, CEO van Markteffect, en Boj Nefkens, CCO: “Hiermee krijgt The Relevance Group in de Benelux een enorme boost. Het biedt voor opdrachtgevers van beide bureaus veel mogelijkheden tot kruisbestuiving in de dienstverlening.”

Damian François, CEO van Techonomy: “We zijn een volwassen dienstverlener geworden met 65 experts in het digitale en data domein. De samenwerking binnen The Relevance Group past perfect bij onze ambitie om onze toegevoegde waarde voor klanten in Nederland en België te vergroten.”

Peter Sprenger, oprichter van Techonomy: “De samenwerking met The Relevance Group is iets om trots op te zijn en sluit aan bij onze route van startup naar grown-up bedrijf. De belangen van onze klanten en de ontwikkeling van onze medewerkers blijven ook in de toekomst centraal staan.”

www.markteffect.nl

https://www.techonomy.nl/en/

www.therelevance.group

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

De voordelen van het uitbesteden van een MTO

24-12-2025 | 10:15:00
Maar hoe weet je eigenlijk of jouw medewerkers ook écht tevreden zijn? Daarvoor is een medewerkerstevredenheidsonderzoek (MTO) ideaal

Koopkracht steeds vaker beïnvloed door politiek beleid

16-12-2025 | 14:04:00
Politieke besluiten hebben invloed op het dagelijks leven van consumenten. 46 procent van de Nederlanders ervaart de gevolgen van beleid en politieke keuzes

Nederlanders besparen opnieuw het meest in de supermarkt

09-12-2025 | 08:00:00
De financiële druk blijft voelbaar voor veel Nederlanders. Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 43 procent minder kan sparen dan een half jaar geleden.

Meer dan helft Generatie Z maakt zich zorgen om financiën

04-12-2025 | 16:01:00
Uit de vierde editie van de Markteffect Koopkracht Monitor blijkt dat 57 procent van Generatie Z zich zorgen maakt over de eigen financiële situatie.

Higuita en Lot of Happiness lanceren eindejaarscampagne

02-12-2025 | 09:35:00
Voor bijna de helft van de Nederlanders is samenzijn met familie en vrienden de belangrijkste bron van geluk.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.