TBWA\NEBOKO komt met vervolgcampagne Frauderen. Zo werkt het!

TBWA\NEBOKO en de Nederlandse Vereniging van Banken (NVB) introduceren een vervolg op de campagne Frauderen. Zo werkt het! Dit jaar wordt er campagne gevoerd rond relevante momenten waarop mensen extra kwetsbaar zijn voor fraude, zoals rond het ontvangen van vakantiegeld.

Met lessen en een extra seizoen van de Podcast Serie, kruipen kijkers in de huid van fraudeurs, zodat mensen de trucs die fraudeurs gebruiken gaan herkennen. De eerste flight van de vervolgcampagne is nu te zien en te horen op onder meer radio, online video’s, print en social media. Nieuw dit jaar is de inzet van TikTok via het kanaal @frauderenzowerkthet  om de jongere doelgroep nog effectiever te bereiken.

Het tweede seizoen van de podcastserie Frauderen. Zo werkt het! draait om veelvoorkomende fraudevormen zoals aankoopfraude, hulpvraagfraude en CEO-fraude.

Credits:

Opdrachtgever: Nederlandse Vereniging van Banken | Bureau: TBWA\NEBOKO | Media: PHD | Pr: HAGENS PR | Productie: Vidiboko | Design: Studio Neboko | 3D: Studio Neboko | Sound: Vidiboko & Postoffice | Website: Acato | Podcastserie: Microphone Media | TikTok agency: Prappers Media Group

www.tbwa.nl

www.zowerktfraude.nl

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.