Springbok digitale en creatieve agency voor energieplatform Vandebron

Vandebron kiest vanuit de digitale en creatieve pitch met uiteenlopende gespecialiseerde bureaus twee keer voor Springbok. Springbok gaat aan de slag als digitale én creatieve agency voor het energieplatform.

Als resultaat van de creatieve pitch is de eerste campagne op basis van de achterliggende merkstrategie zichtbaar op tv, radio, online, social media, en outdoor; 200 duizend vandebronners willen vooruit. De strategie is ontwikkeld door Springbok en de campagne is ontwikkeld door Dawn (onderdeel van Springbok) en draait om eerlijke communicatie, het afrekenen met greenwashing en de kracht van een zeer betrokken community.

Als digitale partner werkt Springbok samen met het Vandebron-team en andere agency's om de (merk)campagnes integraal in te zetten en te optimaliseren binnen alle digitale kanalen. Het doel is een zo hoog mogelijke conversie te behalen tegen marktconforme kosten of lager.

Om dit te realiseren, wordt onder andere de tooling van Cape ingezet om schaalbare, geautomatiseerde en op data gebaseerde campagnes in te richten. Op deze manier hopen beide partijen een nog grotere betrokken community te creëren.

Mart Vonk, Head of Marketing bij Vandebron: "Bij Vandebron staat onze missie: zo snel mogelijk 100% groene energie in Nederland, op één. Ons verhaal en onze missie zijn nauw verweven met ons merk. Springbok heeft laten zien dat ze Vandebron, onze (potentiële) klanten en de markt waarin we opereren begrijpt. Tel daar de 360 view bij op en je komt tot optimale condities voor het realiseren van onze groeiambities."

Robert Keet, Growth Director bij Springbok: "We zijn super blij dat we met Vandebron gaan samenwerken op zowel creatief gebied maar dus ook als hun full-service digitale partner. Als agency ondersteunen we vanuit onze brede vak-expertise onze opdrachtgevers integraal op alle kanalen en middelen naar een positieve groei en impact. Vandebron zet zich vanaf haar oprichting in om een positieve bijdrage te leveren in de energiemarkt op een eerlijke en rebelse manier. De attitude van Vandebron en haar doelstelling is echt een vraag waar wij als agency heel erg blij van worden. Het is onze missie als Springbok om samen met onze opdrachtgevers de ‘sweetspot’ te realiseren waar technologie, creativiteit en impact allemaal effectief samenkomen. Waardoor oplossingen ontstaan die positieve groei helpen versnellen en zowel efficiëntie als ook effectiviteit realiseren."

www.springbokagency.com

www.vandebron.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Peter van Wijnaerde: Nieuwe vogue, nouvelle vague

03-03-2026 | 13:34:00
Op 24 februari 2026, lande het eerste 'American Vogue’ op de mat waar Anna Wintour niet langer de scepter zwaait als editor-in-chief.

[Vacatures] Springbok zoekt een Integrated Media Lead

11-02-2026 | 10:01:00
Springbok is per direct op zoek naar Integrated Media Lead - Den Bosch

Peter van Wijnaerde: Werk voor een bank. Echt.

09-02-2026 | 08:43:40
De marketeer die anno nu écht iets wil maken dat raakt, blijft hangen en relevant is, die gaat werken voor een bank

[Vacatures] Springbok zoekt een Digital Strategy Consultant

03-02-2026 | 08:57:00
Springbok is per direct op zoek naar Digital Strategy Consultant - Den Bosch

[Vacatures] Springbok zoekt een Account Director CRM & Loyalty

02-02-2026 | 09:15:00
Springbok is per direct op zoek naar Account Director CRM & Loyalty - Den Bosch


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO

Snakeware ontwikkelt digitaal platform voor Rederij Doeksen

05-03-2026 | 15:16:06
Het platform richt zich op gebruiksgemak en vormt de basis voor verdere digitale dienstverlening van de rederij.

This Agency ontwikkelt activatiecampagne voor Lime

05-03-2026 | 15:04:00
Mobiliteitsplatform Lime introduceert e-bikes in de regio Utrecht met de activatiecampagne Zuur! Dan Lime ik wel ff..

Bart Kokke: Aanbestedingen winnen begint bij het publieke belang

05-03-2026 | 11:39:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Bart Kokke, oprichter van consultancybureau Tender Canvas, dat gespecialiseerd is in aanbestedingstrajecten

All Response Media verzorgt volledige mediastrategie Amref

05-03-2026 | 10:47:00
Het bureau verzorgt voortaan naast DRTV ook de volledige mediastrategie, mediaplanning en media-inkoop voor de merkcommunicatie van de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.