SodaStream Benelux kiest Somention voor influencer campagnes

Na een intensief pitchtraject kiest SodaStream voor Somention als partner voor haar influencer activiteiten in Nederland en België. De samenwerking gaat van start met de zomercampagne waarmee SodaStream kraanwater weer exciting wil maken door variatie in smaak aan te bieden. De focus deze zomer zal komen te liggen op Lipton smaken en verfrissende combinaties.

Vivian Kowalski, Executive Creative Director bij Somention: "Steeds meer mensen hebben een SodaStream in de keuken staan, maar nog weinig mensen experimenteren met smaken. We zijn in de pitch op zoek gegaan naar creatieve uitersten, waarbij we influencers volledig in hun kracht zetten. We zijn ervan overtuigd dat we met onze gelaagde influencer strategie SodaStream deze zomer echt op de kaart kunnen gaan zetten."

William Vermelis, Media Manager Benelux van Sodastream: "We hebben gekozen voor Somention vanwege hun vernieuwende en creatieve concepten. Hun expertise en vooruitstrevende influencermarketing aanpak maken Somention de ideale partner voor SodaStream."

www.somention.com

www.sodastream.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Allianz Direct zet influencerstunt in bij awardshow

09-03-2026 | 11:02:25
Binnen enkele minuten verschenen video’s en foto’s online, waarna het incident ook werd gedeeld via grotere kanalen zoals Dumpert.

[Vacatures] Somention zoekt een Webcare & Community Manager (Overdag)

11-02-2026 | 09:02:00
Somention is per direct op zoek naar Webcare & Community Manager (Overdag) - M/V - Part-time · Rotterdam

Somention brengt community-expertise onder in ANSWRD

04-02-2026 | 13:30:00
ANSWRD staat  onder leiding van Maurice Noten, Managing Director. Hij richt zich op het integreren van social listening in marketing- en communicatiestrategieën

[Vacatures] Somention zoekt een Operations & Traffic Manager

02-02-2026 | 07:39:00
Somention is per direct op zoek naar Operations & Traffic Manager - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] Somention zoekt een Creatief Strateeg

02-02-2026 | 07:29:00
Somention is per direct op zoek naar Creatief Strateeg - Fulltime · Rotterdam
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?

Youri Wanders: Verdienmodellen – we missen het punt

24-03-2026 | 09:53:00
LinkedIn staat er vol mee, vakbladen geven het veel aandacht en de afgelopen tijd zit ik opvallend vaak in gesprekken over verdienmodellen

met melk. lanceert Maandlanders voor start-ups

24-03-2026 | 09:49:40
met melk. introduceert Maandlanders, een propositie waarmee founders, start-ups en proposities binnen 30 dagen een merkfundament laten ontwikkelen.

Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken

24-03-2026 | 09:08:38
In gesprek met Bas Vlugt tijdens Marketing Report TV gaat het over onafhankelijk denken als motor voor verandering
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.