SodaStream Benelux kiest Somention voor influencer campagnes

Na een intensief pitchtraject kiest SodaStream voor Somention als partner voor haar influencer activiteiten in Nederland en België. De samenwerking gaat van start met de zomercampagne waarmee SodaStream kraanwater weer exciting wil maken door variatie in smaak aan te bieden. De focus deze zomer zal komen te liggen op Lipton smaken en verfrissende combinaties.

Vivian Kowalski, Executive Creative Director bij Somention: "Steeds meer mensen hebben een SodaStream in de keuken staan, maar nog weinig mensen experimenteren met smaken. We zijn in de pitch op zoek gegaan naar creatieve uitersten, waarbij we influencers volledig in hun kracht zetten. We zijn ervan overtuigd dat we met onze gelaagde influencer strategie SodaStream deze zomer echt op de kaart kunnen gaan zetten."

William Vermelis, Media Manager Benelux van Sodastream: "We hebben gekozen voor Somention vanwege hun vernieuwende en creatieve concepten. Hun expertise en vooruitstrevende influencermarketing aanpak maken Somention de ideale partner voor SodaStream."

www.somention.com

www.sodastream.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Allianz Direct zet influencerstunt in bij awardshow

09-03-2026 | 11:02:25
Binnen enkele minuten verschenen video’s en foto’s online, waarna het incident ook werd gedeeld via grotere kanalen zoals Dumpert.

[Vacatures] Somention zoekt een Webcare & Community Manager (Overdag)

11-02-2026 | 09:02:00
Somention is per direct op zoek naar Webcare & Community Manager (Overdag) - M/V - Part-time · Rotterdam

Somention brengt community-expertise onder in ANSWRD

04-02-2026 | 13:30:00
ANSWRD staat  onder leiding van Maurice Noten, Managing Director. Hij richt zich op het integreren van social listening in marketing- en communicatiestrategieën

[Vacatures] Somention zoekt een Operations & Traffic Manager

02-02-2026 | 07:39:00
Somention is per direct op zoek naar Operations & Traffic Manager - Fulltime · Rotterdam

[Vacatures] Somention zoekt een Creatief Strateeg

02-02-2026 | 07:29:00
Somention is per direct op zoek naar Creatief Strateeg - Fulltime · Rotterdam
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Brothers & Sisters maakt campagne voor Ziggo

13-04-2026 | 16:45:00
Ziggo start een landelijke campagne waarin de dagelijkse online ervaring van klanten centraal staat.

Wunder ontwikkelt merkstrategie en visuele identiteit VACO

13-04-2026 | 16:18:37
De branche- en werkgeversvereniging past de nieuwe stijl geleidelijk toe in communicatiemiddelen en online platformen.

Programma Agency at Night in Rotterdam bekend

13-04-2026 | 15:59:12
Tijdens het evenement openen tientallen creatieve en digitale bureaus hun deuren voor publiek en laten zij zien wat er normaal achter de schermen gebeurt.

Cees Faes: "Ik vind daar dus iets van..."; de natte scheet onder de gezegden

13-04-2026 | 15:35:00
Er zijn zinnen die een gesprek openen. En er zijn zinnen die vooral doen alsof. "Ik vind daar iets van" of "ik vind daar wat van" is er zo één. De natte scheet onder de gezegden.

ING en TBWA\NEBOKO richten zich op jongvolwassenen

13-04-2026 | 11:15:00
De campagne maakt deel uit van het platform Oplossingen die je slimmer maken met je geld
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.